Якщо не цьогоріч, то в 2017-ому неодмінно! Всі багатоповерхівки Кременчука матимуть теплові лічильники до кінця 2017 р., наголошує міська влада.

 

Минулого тижня у кременчужан, будинки яких підключено до системи централізованого опалення, з’явилася надія, що шалені рахунки  в платіжках за тепло врешті трохи зменшаться. Уряд України ухвалив постанову, відповідно до якої споживачі –мешканці будинків без лічильників тепла, будуть сплачувати за опалення стільки ж, як і жителі будинків із лічильниками. Але ця надія для більшості городян швидко згасла.

Sensus installation step by step 14/7/05

Адже  постанова надає можливість нараховувати однакову плату за опалення мешканцям будинків з лічильниками і без лише у випадку, якщо не менше 50% житлового фонду міста  мають засоби обліку тепла. Як з’ясувалося, в Кременчуці на сьогодні тепловими лічильниками забезпечено лише 26% будинків, що обслуговуються ПАТ «Полтаваобленерго», і близько 70% житла, яке на балансі  КП «Теплоенерго». Загалом, виходить, що зі 1107 кременчуцьких багатоповерхівок засобами обліку забезпечено тільки 36%.

Цього тижня, на черговій апаратній нараді в Кременчуцькому міськвиконкомі мер міста Віталій Малецький наголосив, що для встановлення лічильників у будинках комунальному підприємству «Теплоенерго» необхідно додатково виділити з міського бюджету  5 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому. З приводу засобів обліку керівництво міста наразі веде переговори і з керівництвом приватної компанії –  ПАТ «Полтаваобленерго». Як підкреслив мер, завданням наступної перспективи є 100%  забезпечення житлового фонду Кременчука тепловими лічильниками до кінця 2017 року.

Залишити відповідь