Якщо не цьогоріч, то в 2017-ому неодмінно! Всі багатоповерхівки Кременчука матимуть теплові лічильники до кінця 2017 р., наголошує міська влада.

 

Минулого тижня у кременчужан, будинки яких підключено до системи централізованого опалення, з’явилася надія, що шалені рахунки  в платіжках за тепло врешті трохи зменшаться. Уряд України ухвалив постанову, відповідно до якої споживачі –мешканці будинків без лічильників тепла, будуть сплачувати за опалення стільки ж, як і жителі будинків із лічильниками. Але ця надія для більшості городян швидко згасла.

Sensus installation step by step 14/7/05

Адже  постанова надає можливість нараховувати однакову плату за опалення мешканцям будинків з лічильниками і без лише у випадку, якщо не менше 50% житлового фонду міста  мають засоби обліку тепла. Як з’ясувалося, в Кременчуці на сьогодні тепловими лічильниками забезпечено лише 26% будинків, що обслуговуються ПАТ «Полтаваобленерго», і близько 70% житла, яке на балансі  КП «Теплоенерго». Загалом, виходить, що зі 1107 кременчуцьких багатоповерхівок засобами обліку забезпечено тільки 36%.

Цього тижня, на черговій апаратній нараді в Кременчуцькому міськвиконкомі мер міста Віталій Малецький наголосив, що для встановлення лічильників у будинках комунальному підприємству «Теплоенерго» необхідно додатково виділити з міського бюджету  5 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому. З приводу засобів обліку керівництво міста наразі веде переговори і з керівництвом приватної компанії –  ПАТ «Полтаваобленерго». Як підкреслив мер, завданням наступної перспективи є 100%  забезпечення житлового фонду Кременчука тепловими лічильниками до кінця 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто