Є ремонт, немає якості. Реагуючи на запит депутата міськради Олександра Плескуна, мер і нардеп поїхали перевірити дорожні роботи по вул. Академіка Герасимовича.

Основний об’єм ремонтних робіт на  магістральній частині вулиці Академіка Герасимовича завершено. Наразі підрядна організація доопрацьовує деякі проблемні моменти. Про це повідомляє офіційний Інтернет-портал Кременчуцької міської ради й акцентує увагу на тому, що народний депутат  Юрій Шаповалов разом із  мером Віталієм Малецьким перейнялися якістю виконаного ремонту, побували на місці робіт та вимагають, аби всі недоліки було усунено. Вочевидь, і нардеп, і міський голова зосередились на означеній вулиці після жорсткої критики в бік недобросовісного підрядника (одеська фірма «Дорлідер») та бездіяльності міської влади, що пролунала на сесії Кременчуцької міської ради в депутатському запиті Олександра Плескуна ( фракція партії «Рідне місто»). Депутати цієї фракції, які представляють виборчі округи Крюкова, неодноразово просили владу вжити заходів, аби ремонт дороги по вул Академіка Герасимовича був виконаний вчасно і, головне, якісно. Нарешті є хоч якась реакція.

 

 

Влада заспокоює: з підрядником розрахуються лише після усунення ним всіх недоліків у ремонті.

Як повідомляє Інтернет-портал www.kremen.gov.ua, народний депутат України Юрій Шаповалов, побувавши на місці проведення робіт,  наголосив, що необхідність капітального ремонту дорожнього покриття шляхопроводу по вул. Академіка Герасимовича,  назріла давно, тому сам ремонт «є чималим позитивом» і підрядна організація має повністю виконати взяті на себе зобов’язання.

В свою чергу міський голова  Віталій Малецький  зазначив, що підрядник повинен привести відремонтовану дорогу у відповідність до проектної документації. Лише після цього місто проведе з ним остаточні розрахунки. Зокрема, вздовж шляхопроводу в районі дворів приватної забудови підрядник має провести пониження бордюрного каменю, закрити зливову каналізацію там, де вона відсутня.

У  подальших планах мерії – продовження ремонту дороги по вул. Академіка Герасимовича до виїзду з Кременчука. Але спочатку на цій ділянці збудують зливову каналізацію, яка дотепер відсутня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.