Європейці пропонують, Кременчук – рахує

6 листопада наше місто відвідали представники Європейського інвестиційного банку. Вони не проти вкласти гроші у модернізацію систем водопостачання, опалення і вивезення сміття в Кременчуці.

Потенційні інвестори відвідали КП «Кременчукводоканал», КАТП-1628, були на Деївському сміттєзвалищі. Мовляв, проекти проектами, а все варто подивитись на власні очі. А ось проекти Кременчук представив одним із перших.

– Тут важливий момент. З усіх міст України Кременчук єдиний, який надав проекти в усіх сферах: вода, тепло, освітлення, тверді відходи, енергоефективність. Нам було не лише надано повну інформацію, її було зібрано в єдиний проект. Проведена гарна робота, – похвалила кременчуцьких комунальників голова українського представництва Європейського інвестиційного банку Лілія Чернявська.

Вона зазначила, що пріоритетні напрямки буде відкореговано з міською владою, а також треба ще порахувати, яку суму здатні освоїти в Кременчуці. Адже зрозуміло, що інвестиційну складову доведеться закладати в тариф. Простіше кажучи, гроші треба буде повертати всім містом. Водночас у мерії кажуть, що відмовлятись від запропонованих інвестицій не варто, адже за роки хронічного недофінансування проблем у комунальній сфері накопичилось чимало й їх потрібно вирішувати. Питання лише в тому, як зробити фінансовий тягар, який неодмінно ляже на городян, найменш відчутним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто