Юні громадяни отримали паспорти України

DSCF1187

26 червня 2014 року , напередодні Дня Конституції України, в громадській організації «Рідне місто» чотирнадцять юних кременчужан вперше отримали паспорти громадян України.

Традиція урочистого вручення паспортів молоді в «Рідному місті» була започаткована два роки тому головою ГО «Рідне місто», депутатом Кременчуцької міської ради Юрієм Гриценко.

Цього разу свято вручення паспортів було приурочене до Дня конституції. Документи, що посвідчують особу, кременчужани традиційно отримали в оригінальних обкладинках, виготовлених «Рідним містом».
– Сьогодні в нашій країні та місті спостерігається особливий сплеск патріотизму, – зазначила присутня на врученні заступник начальника Автозаводського РВ у Кременчуці УДМС України у Полтавській області Олена Коль. – Ви живете у складний період часу, але від цього він стає для вас ще більш знаковим. І зараз настала мить подолати ще одну щаблинку вашого життя – отримати паспорт. Ця маленька книжечка посвідчує не лише вашу особу, але й громадянство, вашу належність до нашої держави, якої ми всі пишаємося!

Як зізналися дівчата, вони дуже раді, що стали дорослими і вже мають документ, який можна пред’явити і з гордістю сказати: «Я – українка!». Попри дощову погоду, школярки не лишили поза увагою захід із вручення паспортів і прийшли до ГО «Рідне місто» не самі, а з групами підтримки.

Тож, Україно, приймай до своїх лав нових громадян із Кременчука – вони того дійсно варті!

Урочисте вручення паспортів відбулося в рамках проекту «Я – громадянин України», який уже вчетверте спільно і вдало реалізували ГО «Рідне місто» та Автозаводський РВ у Кременчуці УДМС України в Полтавській області.

DSCF1207DSCF1198DSCF1200DSCF1202DSCF1209DSCF1210DSCF1213DSCF1214

Залишити відповідь