Перший учасник конкурсу “Родинне хобі” – Юр’єви

DSCF1705

Родина Юр’євих – тато Сергій, мама Ірина та 8-річний син Андрій – дуже активна та творча сім’я. Навчання в школі кулінарів, участь у різноманітних міських конкурсах, подорожі – це лише невеличка частина їхніх захоплень. Проте справжньою пристрастю є виготовлення різноманітних поробок.

Пані Ірина говорить, що ні вона, ні її чоловік ніколи не планували займатися хенд-мейдом, допоки син не пішов до першого класу. Правду ж говорять, що в школі навчаються не лише діти, а й батьки. Ірина та Сергій просто допомогли своєму сину зробити домашнє завдання з образотворчого мистецтва, як зрозуміли, що не можуть зупинитися. Мама Ірина робить ескіз, а потім всі гуртом беруться до роботи. Щоправда, тато виконує лише 5% роботи, в основному ж грає функцію командира.

Родина займається творчістю зазвичай на вихідних, коли є вільний час, особливо довгими зимовими вечорами – така робота допомагає відволіктися від навчання та комп’ютера.

060_20140622_www.fotografkremenchug.com

Прагнення хлопчика підтримує й активний класний керівник, котра залучає творчих дітей до участі як у шкільних (новорічних, до Дня Святого Валентина, до Дня сміху), так і в загальноміських конкурсах.

Так, наприклад, торік родина Юр’євих брала участь в конкурсі «Енергія води» від міськводоканалу та зайняла 1-ше місце. Великоднє яйце з ниток, з котрим сім’я Юр’євих здобула 1-ше місце у конкурсі від газети «Кременчуцька Панорама», висіло на міському великодньому дереві. Роботи родини часто представлені на виставках у бібліотеці ім. Торубари.

20140307_191312

Виготовляють поробки Юр’єви з різних матеріалів, навіть з круп та макаронних виробів. Найдовше вони працювали над поробкою із крупи та насіння – цілий місяць. Створили цілу картину, на якій дівчинка тримає котика.

Коли Юр’єви натхненно працюють, то вся квартира перетворюється на один великий робочий стіл, бо вся засипана матеріалами. Зараз родина створює жіночий портрет із цвяхів та болтів. Технологія проста – в полотно, натягнуте на дерев’яну рамку, встромляються цвяхи та болти, а в результаті їх головки утворюють картину.

IMG_7927 IMG_7650

Варто зазначити, що Юр’єви мають ще одне спільне захоплення – театр. Клас, в якому навчається Андрій, має театральну спрямованість. Хлопець за два роки грав у виставах. Цьогоріч – у постановці за мотивами «Снігової королеви» (епізодичний персонаж – хлопчик із санками, розбійник, принц та дракон). Торік Андрій грав казкаря у «Попелюшці», котра отримала нагороду на «Кременчуцькому розмаїтті». А в підготовці до вистав Андрієві завзято допомагають мамо і тато. Костюми  розробляють всією родиною – тато виступає в ролі дизайнера, а пані Ірина виготовляє костюми та антураж, іноді і сама бере участь у виставах. Варто сказати, що хлопчик відвідував курси пошиття м’яких іграшок, тож голку тримати вміє і в разі чого може допомогти мамі.

Перший учасник нашого проекту “Родинне хобі” – сім’я Юр’євих – отримує наші вітання й сертифікат на гру в боулінг-клуб ТРК «Європа»! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто