Юрій Гриценко привітав випускників

102_7916

29 травня у кременчуцьких школах пролунав останній дзвінок. На урочистості до шкіл, як завжди, завітало багато гостей – представників міської влади, депутатського корпусу, підприємств міста. Випускникам бажали успіхів у дорослому житті, решті учнів – гарного літнього відпочинку.

Багатим на емоції та патріотичний настрій видалося свято останнього дзвоника у ЗОШ № 1, на яке завітав депутат Кременчуцької міської ради, голова фракції «Рідне місто» Юрій Гриценко.

102_7925

– Я бажаю вам вдалих літніх канікул, сил та енергії на наступний навчальний рік. Випускникам бажаю обрати гідну професію у житті, а знання, які ви здобули у школі, щоб знадобились і далі. Навіть не уявляю тепер, як я буду без мого улюбленого 11-Б! Це найактивніший клас і взагалі найактивніша школа в місті, яка завжди в усьому перша. Вони з радістю беруть участь в усіх заходах, які проводить громадська організація «Рідне місто». Я дякую вам за вашу відданість і плідну співпрацю. Сподіваюся, що й надалі школа буде жити і процвітати на користь нашого рідного Кременчука, – наголосив, звертаючись до учнівського та педагогічного колективів, Юрій Гриценко. Квіти за нелегку й відповідальну працю він вручив директору школи Людмилі Яшиній.

102_7909

Кращі учні були нагороджені дипломами та медалями за успіхи. Старшокласники танцювали вальс та співали пісні. Першачки бажали випускникам щасливої дороги у доросле життя, батьки та вчителі давали мудрі поради. Останній дзвоник сповістив дітвору про канікули, а випускників – про початок нового життєвого етапу.

102_7914102_7917102_7932

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто