Юрій Гриценко привітав випускників

102_7916

29 травня у кременчуцьких школах пролунав останній дзвінок. На урочистості до шкіл, як завжди, завітало багато гостей – представників міської влади, депутатського корпусу, підприємств міста. Випускникам бажали успіхів у дорослому житті, решті учнів – гарного літнього відпочинку.

Багатим на емоції та патріотичний настрій видалося свято останнього дзвоника у ЗОШ № 1, на яке завітав депутат Кременчуцької міської ради, голова фракції «Рідне місто» Юрій Гриценко.

102_7925

– Я бажаю вам вдалих літніх канікул, сил та енергії на наступний навчальний рік. Випускникам бажаю обрати гідну професію у житті, а знання, які ви здобули у школі, щоб знадобились і далі. Навіть не уявляю тепер, як я буду без мого улюбленого 11-Б! Це найактивніший клас і взагалі найактивніша школа в місті, яка завжди в усьому перша. Вони з радістю беруть участь в усіх заходах, які проводить громадська організація «Рідне місто». Я дякую вам за вашу відданість і плідну співпрацю. Сподіваюся, що й надалі школа буде жити і процвітати на користь нашого рідного Кременчука, – наголосив, звертаючись до учнівського та педагогічного колективів, Юрій Гриценко. Квіти за нелегку й відповідальну працю він вручив директору школи Людмилі Яшиній.

102_7909

Кращі учні були нагороджені дипломами та медалями за успіхи. Старшокласники танцювали вальс та співали пісні. Першачки бажали випускникам щасливої дороги у доросле життя, батьки та вчителі давали мудрі поради. Останній дзвоник сповістив дітвору про канікули, а випускників – про початок нового життєвого етапу.

102_7914102_7917102_7932

Залишити відповідь