З 1 лютого вартість послуг Кременчуцького водоканалу збільшиться майже на 50%

 Національна комісія з державного регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) затвердила нові тарифи на послуги з водовідведення і водопостачання для КП «Кременчукводоканал».

Отже нові тарифи почнуть діяти з 1 лютого 2017 р. При цьому, тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення (без приладів обліку) збільшилися на 51,26% і складають:

– на централізоване водопостачання – 5,68 грн. за 1 м3 (з ПДВ);

– на централізоване водовідведення – 6,92 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) збільшилися на 47,56% і складають:

– на централізоване водопостачання (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 5,99 грн. за 1 м3 (з ПДВ);

– на централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 7,32 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Як повідомляється на сайті КП « Кременчугводоканал», НКРЭКУ при розгляді тарифних розрахунків прийняла до уваги та враховувала у затверджених тарифах зменшення з 1.01.2017 р. вартості електричної енергії, зростання витрат на оплату праці, матеріальні ресурси і витрат на обслуговування кредиту Світового банку. Крім того, у структурі тарифів враховано кошти на компенсацію різниці між фактичними витратами на придбання електричної енергії, сплати податків і зборів та запланованими відповідними витратами за попередній період.

 Варто додати, що наразі 43% питної води у  Кременчуці йде на втрати. Про це повідомив начальник міського УЖКГ Іван Москалик на апаратній нараді в міськвиконкомі 26 грудня. Тобто, виходить, що мешканці оплачують практично половину втрат водоканалу

Залишити відповідь