З 1 лютого вартість послуг Кременчуцького водоканалу збільшиться майже на 50%

 Національна комісія з державного регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) затвердила нові тарифи на послуги з водовідведення і водопостачання для КП «Кременчукводоканал».

Отже нові тарифи почнуть діяти з 1 лютого 2017 р. При цьому, тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення (без приладів обліку) збільшилися на 51,26% і складають:

– на централізоване водопостачання – 5,68 грн. за 1 м3 (з ПДВ);

– на централізоване водовідведення – 6,92 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) збільшилися на 47,56% і складають:

– на централізоване водопостачання (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 5,99 грн. за 1 м3 (з ПДВ);

– на централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 7,32 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Як повідомляється на сайті КП « Кременчугводоканал», НКРЭКУ при розгляді тарифних розрахунків прийняла до уваги та враховувала у затверджених тарифах зменшення з 1.01.2017 р. вартості електричної енергії, зростання витрат на оплату праці, матеріальні ресурси і витрат на обслуговування кредиту Світового банку. Крім того, у структурі тарифів враховано кошти на компенсацію різниці між фактичними витратами на придбання електричної енергії, сплати податків і зборів та запланованими відповідними витратами за попередній період.

 Варто додати, що наразі 43% питної води у  Кременчуці йде на втрати. Про це повідомив начальник міського УЖКГ Іван Москалик на апаратній нараді в міськвиконкомі 26 грудня. Тобто, виходить, що мешканці оплачують практично половину втрат водоканалу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто