З 1 травня 75% пенсіонерів Полтавщини підвищать пенсію.  В середньому на 65 гривень.

На Полтавщині підвищать пенсію для 75 % пенсіонерів, що складає 330 тисяч осіб. Про це повідомив заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимир Носенко.

Згідно з Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» заплановано підвищення пенсій з 1 травня. Органи Пенсійного фонду вже закінчують проведення перерахунків. У результаті цих перерахунків можна сказати, що підвищення пенсій відбудеться у 75% вд загального числа пенсіонерів або у 330 тисяч чоловік. Середній рівень підвищення пенсій становить 65 грн., тобто відповідає зростанню прожиткового мінімуму, – прокоментував він.
Дане підвищення пенсій є плановим, тому у бюджеті Пенсійого фонду передбачено відповідні кошти у повному обсязі. Додаткова потреба для виплати підвищених пенсій у Полтавській області становить 22 мільйони грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто