З 11 травня дорожчає вартість проїзду в кременчуцьких маршрутках – до 5 грн.

Рішення про встановлення нових тарифів на послуги маршрутних таксі в Кременчуці було ухвалено сьогодні на засіданні міського виконавчого комітету. Тепер замість 4 грн за проїзд городяни платитимуть 5 грн, а хто не в змозі – нехай користується тролейбусом або ходить пішки. В даній ситуації чиновників турбують лише проблеми перевізників, які бідкаються  на катастрофічну нерентабельність свої роботи. Між тим у Полтаві тариф на перевезення в маршрутках навпаки зменшили – до 3 грн. Напевно полтавська влада більше переймається інтересами простих людей.

 

 

Вартість проїзду в тролейбусах поки що залишаєтьяс незмінною – 2 грн.  Тролейбусне управління регулярно отримує дотації з міського бюджету, аби втриматися за умов постійного дорожчання електроенергії. 

На засідання міськвиконкому, де розглядалося рішення про підвищення вартості проїзду, керівництво міста запросило всіх директорів маршрутів. Аби ті ще раз, в пристуності телекамер комунального ТВ, підтвердили, що працювати їм вкрай складно й невигідно. Вони майже на межі розорення. Про наповненість гаманців пасажирів ніхто, звісно, не згадував.

–         Люди ( водії маршруток- авт.) тікають працювати в Польщу.Ми робимо це неохоче, але робимо, – заявив  мер Віталій Малецький, запрошуючи членів виконкому визначатися з рішеням. Визначилися. Тариф у 5 грн набуде чинності з 11 травня, коли в газеті «Вісник Кременчука» надрукують рішення імськвикконому.

Між тим, як стало відомо, в Кременчуці на маршрутах зменшилась кількості автобусів. Начальник транспортного управління мерії Руслан Івашина пояснює, що близько 20% перевізників ивтсавили свій траспорт на продаж, мовляв, через нерентабельність роботи. У місті порушується графік роботи маршруток, найбільше скарг від пасажирів маршрутів № 15-Б та № 9.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто