З 11 травня дорожчає вартість проїзду в кременчуцьких маршрутках – до 5 грн.

Рішення про встановлення нових тарифів на послуги маршрутних таксі в Кременчуці було ухвалено сьогодні на засіданні міського виконавчого комітету. Тепер замість 4 грн за проїзд городяни платитимуть 5 грн, а хто не в змозі – нехай користується тролейбусом або ходить пішки. В даній ситуації чиновників турбують лише проблеми перевізників, які бідкаються  на катастрофічну нерентабельність свої роботи. Між тим у Полтаві тариф на перевезення в маршрутках навпаки зменшили – до 3 грн. Напевно полтавська влада більше переймається інтересами простих людей.

 

 

Вартість проїзду в тролейбусах поки що залишаєтьяс незмінною – 2 грн.  Тролейбусне управління регулярно отримує дотації з міського бюджету, аби втриматися за умов постійного дорожчання електроенергії. 

На засідання міськвиконкому, де розглядалося рішення про підвищення вартості проїзду, керівництво міста запросило всіх директорів маршрутів. Аби ті ще раз, в пристуності телекамер комунального ТВ, підтвердили, що працювати їм вкрай складно й невигідно. Вони майже на межі розорення. Про наповненість гаманців пасажирів ніхто, звісно, не згадував.

–         Люди ( водії маршруток- авт.) тікають працювати в Польщу.Ми робимо це неохоче, але робимо, – заявив  мер Віталій Малецький, запрошуючи членів виконкому визначатися з рішеням. Визначилися. Тариф у 5 грн набуде чинності з 11 травня, коли в газеті «Вісник Кременчука» надрукують рішення імськвикконому.

Між тим, як стало відомо, в Кременчуці на маршрутах зменшилась кількості автобусів. Начальник транспортного управління мерії Руслан Івашина пояснює, що близько 20% перевізників ивтсавили свій траспорт на продаж, мовляв, через нерентабельність роботи. У місті порушується графік роботи маршруток, найбільше скарг від пасажирів маршрутів № 15-Б та № 9.

Залишити відповідь