З днем народження!

Gricenko1

Сьогодні, 27 березня святкує свій день народження голова громадської організації “Рідне місто”, депутат Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко.

Шановний Юрію Васильовичу!

Від щирого серця прийміть від нас вітання, слова вдячності за Вашу працю і витримку, невичерпну енергію, творчість і оптимізм!

Яскрава і відповідальна людина, своєю повсякденною працею Ви сприяєте вирішенню нагальних проблем наших кременчужан. Ваша робота, висока працездатність викликають повагу і служать яскравим прикладом сумлінного ставлення до справи. Ваші знання, лідерство, досвід, ініціатива, багатий людський потенціал здобули заслужену повагу серед нас.

Нехай Ваше життя буде наповнене підтримкою колег, теплотою і любов’ю рідних, справжнім людським щастям. Нехай енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть здійснювати заповітні мрії! Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, благополуччя, нових висот,  успішної діяльності на благо розвитку і процвітання нашого міста!

З повагою, колектив ГО “Рідне місто”, депутати фракції партії “Рідне місто” в Кременчуцькій міській раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто