З міста було вивезено 20 тисяч куб. метрів опалого листя

141562116278

За час проведення двомісячника чистоти та порядку, що тривав  у Кременчуці  із 8 вересня до 8 листопада, з території міста було вивезено 20 тисяч кубічних метрів опалого листя та сміття, – про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міста Сергій Ярош.

Перший заступник міського голови Віктор Калашник подякував всім кременчужанам, підприємствам різних форм власності, організаціям та установам міста, учнівським та студентським колективам, які брали активну участь в проведенні цього санітарного заходу.

Разом із цим керівник міста ставить завдання перед комунальними службами: «Продовжити роботи з прибирання опалого листя, щоб повністю очистити місто до морозів». Він наголосив, що, незважаючи на той обсяг робіт, який  вже виконано, у Кременчуці ще є чимало місць, на які слід звернути увагу.  Зокрема, Віктор Калашник наголосив на необхідності вивезення листя з міських парків,  скверів і внутришньобудинкових територій,  оскільки під першим снігом воно перетворюватиметься на багнюку та заважатиме комфортному відпочинку кременчужан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто