З нагоди Дня народження Кременчука медик і спортсменка удостоєні почесних відзнак «За заслуги перед містом»

7 вересня на сесії Кременчуцької міської ради депутати ухвалили рішення про відзначення двох кременчужан – Ярослава Прокопчука та Наталю Кобзар почесними відзнаками «За заслуги перед містом». Мер міста Віталій Малецький вручив ці відзнаки перед початком роботи сесії. Міський голова наголосив, що Ярослав Прокопчук і Наталя Кобзар внесли найкращі сторінки в  історію нашого міста.

НАТАЛЯ КОБЗАР– Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка та дворазова срібна призерка Чемпіонату світу з легкої атлетики 2017 року. Спортсменка удостоєна високої нагороди місцевого рівня за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високі спортивні досягнення на міжнародних змаганнях, примноження спортивної слави міста.

ЯРОСЛАВ ПРОКОПЧУК – головний лікар міського пологового будинку, Заслужений лікар України. Знаний в місті медик відзначений  цим почесним знаком за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я материнства та дитинства, високий рівень керівництва медичним закладом, високий професіоналізм, відповідальність, людяність, активну громадську позицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.