За користування ліфтами мешканці відтепер будуть платити керуючим компаніям

14 червня члени виконкому Кременчуцької міської ради внесли  зміни до рішення «Про розмежування плати за утримання споруд та прибудинкових територій», затвердженого 16 травня 2008 р.» Відтепер оплату за користування ліфтами внесено до тарифу за утримання будинків, відповідно, кошти, сплачені мешканцями за користування ліфтами, будуть надходити на рахунки керуючих компаній.
Такі зміни викликані переходом органів соціального захисту населення на новий програмний комплекс у частині нарахування житлових субсидій, повідомляє офіційний сайт Кременчуцької міської ради. Зокрема, якщо раніше послуга за користування об’єктами ліфтового господарства в платіжках споживачів була зазначена окремим рядком і відповідно за неї споживач мав можливість сплачувати окремо, то відтепер вона внесена до послуги з утримання  та прибудинкових територій і сплату за фактично дві різні послуги мають отримувати управляючі компанії.

Під час розгляду цього питання на засіданні міськвиконкому мер Віталій Малецький повідомив, що  між керучими компаніями та підприємствами –ліфтового господарство розроблено механізм  розподілу коштів.  Між ними підписано меморандум про те, що відповідну частину коштів, які надійдуть на рахунки утримувачів житла від жителів за послугу за утримання споруд та прибудинкових територій, керуючі компанії перенаправляти утримувачам ліфтів.

 

Залишити відповідь