За кошти обласного бюджету буде придбано 350 путівок у  комунальні оздоровчі табори Кременчука

Комунальні дитячі оздоровчі табори Кременчука – «Зоряний» і «Супутник» – стали переможцями в тендері на придбання путівок для дітей пільгових категорій за рахунок коштів обласного бюджету. Як повідомили в кременчуцькій мерії, на оздоровлення в таборі «Зоряний» будуть придбані путівки для 200 дітей, а в «Супутнику» область оздоровить 150 маленьких пільговиків.

Загалом, за ініофрмцаією прес-служби Кременчуцького міськвиконкому, на сьогодні  до банку даних дітей, батьки яких бажають придбати путівку за програмою здійснення часткової оплати вартості путівок у позаміські оздоровчі табори Полтавської області за рахунок міського і обласного бюджетів, внесено 830 осіб.  Це значно більше ніж минулого року.
Між тим, повна вартість путівки для дитини в позаміські оздоровчі табори сьогодні для більшості батьків захмарна.
Так, за відпочинок у комунальному таборі «Супутник» потрібно викласти близько 5 тис. грн. В оздоровчому таборі заводу дорожніх машин «Чайка» зміна в 21 день буде коштувати дорожче: 5250 грн.  І найдорожчим заміським табором виявився табір «Сонячний» (ПАТ «Укртатнафта»): попередньо від 5 565 грн – до 5 775 грн за зміну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто