За рейтингом Міносвіти КНУ ім. М.Остроградського чотирнадцятий в Україні

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського опинився на 14-му місці, відразу після “Києво-Могилянської академії”, у рейтингу вузів ІІІ-ІV рівнів акредитації, яке склало Міністерство освіти і науки. Рейтинг опублікований на сайті Міносвіти.
Рейтинг складали у кількох категоріях: «Класичні університети» (саме в цьому ретингу визнана позиція КНУ, Технічні університети, Технології, будівництво та транспорт, Педагогічні, гуманітарні, фізичне виховання та спорт, Культура, мистецтво, дизайн, Охорона здоров’я, Аграрні та інші. Рейтинг вузів складали за результатами їх діяльності у 2011/2012 навчальному та 2012-му календарному роках.
Серед класичних університетів найкращим визнаний Київський національний унiверситет ім.Т.Г.Шевченка, на другому місці – Харкiвський нацiональний унiверситет ім.В.Н.Каразіна
Наразі в Україні функціонують 199 університетів, 64 академії, 89 інститутів, 243 коледжі, 109 технікумів, 118 училищ та 1 консерваторія. До рейтингу 2013 року включено 304 вузи.

Залишити відповідь