За участі Посла Польщі в Кременчуці відкриють хоспіс у Другій міській лікарні та польсько-український Центр науки і освіти при Кременчуцькому національному університеті

23 березня до Кременчука завітають Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Його Високоповажності пан Яна Пєкло та Генеральний консул Республіки Польща в Харкові пан Януш Яблоньскі. Про це повідомляє сайт комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків і економічного розвитку міста «Кременчук Інвест».

Після зустрічі польських гостей з керівниками міста заплановано урочисте відкриття польсько-українського Центру науки і освіти при Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського, допомогу в створенні якого надавали Генконсульство Республіки Польща в Харкові, Полтавське обласне відділенні Спілки поляків України, мерія польського міста-побратима Бидгощ, Університет економіки (WSG, Бидгощ), Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського і Польська туристична організація.

Планується, що в центрі працюватимуть Курси польської мови, реалізовуватимуться проекти в сфері освіти і науки, стажування викладачів та обміну студентами.

Цього ж дня,  23 березня, в Кременчуці планують урочисто відкрити відділення хоспісу в Другій міській лікарні, в оснащенні якого також допомагали  поляки.

Залишити відповідь