За участі Посла Польщі в Кременчуці відкриють хоспіс у Другій міській лікарні та польсько-український Центр науки і освіти при Кременчуцькому національному університеті

23 березня до Кременчука завітають Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Його Високоповажності пан Яна Пєкло та Генеральний консул Республіки Польща в Харкові пан Януш Яблоньскі. Про це повідомляє сайт комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків і економічного розвитку міста «Кременчук Інвест».

Після зустрічі польських гостей з керівниками міста заплановано урочисте відкриття польсько-українського Центру науки і освіти при Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського, допомогу в створенні якого надавали Генконсульство Республіки Польща в Харкові, Полтавське обласне відділенні Спілки поляків України, мерія польського міста-побратима Бидгощ, Університет економіки (WSG, Бидгощ), Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського і Польська туристична організація.

Планується, що в центрі працюватимуть Курси польської мови, реалізовуватимуться проекти в сфері освіти і науки, стажування викладачів та обміну студентами.

Цього ж дня,  23 березня, в Кременчуці планують урочисто відкрити відділення хоспісу в Другій міській лікарні, в оснащенні якого також допомагали  поляки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто