Закордонний паспорт коштуватиме не менше півтисячі

1421064939_original-2

У 2015 р. в Україні почали оформлювати біометричні закордонні паспорти. Мешканці Полтавщини поки що можуть їх замовити тільки в Полтаві. Міграційна служба в Кременчуці чекає обладнання. Оформлення закордонних паспортів старого зразка припинено, новий зразок передбачає дві форми: з чипом (електронним носієм) і без. Електронний носій міститиме таку інформацію: відбитки пальців правої руки, оцифроване зображення обличчя, а також додаткові змінні дані – сімейний стан, місце реєстрації, приватизаційні папери тощо.
За словами начальника Автозаводського районного відділу УДМС України в Полтавській області Тетяни Печериці, у 2015 році на 80 грн. подорожчав бланк для виготовлення закордонного паспорта, а отже і зросла вартість виготовлення самого документа. Отже,
виготовлення закордонного паспорта нового зразка коштуватиме:
* з електронним носієм – 518 грн. 15 коп.;
* без чіпа – 461 грн. 15 коп.
Якщо паспорт для виїзду за кордон потрібен терміново, то його виготовлення коштуватиме 775 грн. 30 коп. – з чіпом, 718 грн. 30 коп. – без біометрії.
Вартість вказана без урахування банківської комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто