Запашний коровай у нагороду за гарний двір

Плідно попрацювали на суботнику 8 квітня мешканці буд. № 19 по вул. Генерала Манагарова на Раківці. Депутат округу Сергій Мельник (партія «Рідне місто») визнав, що двір став найгарнішим у мікрорарайоні й заохотив мешканців за старанну працю величезним короваєм. У цілому ж, в рамках весняного прибирання, в округу депутата міськради Сергія Мельника за його безпосереднього сприяння виконано чималий обсяг робіт – встановлено кілька дитячих майданчиків, парканчики та урни на прибудинкових територіях, висаджено понад півтори сотні молодих дерев та кущів.

 

 

Спільна трапеза мешканців буд. № 19 по вул Г.Манагарова після суботнику. За старану працю депутат округу Сергій Мельник заохотив жителів короваєм.   

Загальноміський суботник у Кременчуці, як відомо, був призначений на 8 квітня. Але ще за 2 тижні на Раківці, де розташований виборчий округ депутата Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Сергія Мельника, розпочалися роботи з благоустрою прибудинкових територій. Жодної копійки бюджетних коштів на це витрачено не було. За сприяння депутата й допомоги Крюківського вагонобудівного заводу у дворах будинків №№ 11 та 12 по вул. Генерала Мана гарова, буд. №№ 80 та 82 по вул. Набережна лейтенанта Дніпрова було встановлено 3 дитячі майданчики. Для дітлахів спорудили оригінальні гойдалки, турніки та спортивні конструкції.

У дворах буд. №№ 13 та 15 по вул. Генерала Манагарова, буд. № 64А по вул. Набережна лейтенанта Дніпрова навколо палісадників з’явилися металеві парканчики, загалом понад 80 м огорожі. Крім того, біля будинків було встановлено урни, нині ці об’єкти – майже рідкість у кременчуцьких дворах, особливо на околицях міста. На Раківці ж, завдяки старанням депутата, у дворах все цивілізовано. Цієї весни нові урни встановили біля будинків №№ 12, 15 та 19 по вул. Генерала Манагарова.

А в день суботника, 8 квітня, на прибудинкових територіях округу Сергія Мельника висаджували молоді дерева та кущі. Ці саджанці в кількості 170 штук виділив вагонобудівний завод, зважаючи на звернення депутата Мельника.

За дружню й старанну працю з наведення ладу у дворах під час суботнику депутат округу заохотив своїх виборців запашними короваями у формі серця. Після роботи в кожному дворі було організовано спільну трапезу за участі всіх учасників суботників.

 

 

 

 

За сприяння Сергія Мельника у дворах буд. №№ 80 та 82 було встановлено дитячий майанчик. 

 

 

 

 

У дворі буд. № 15 по вул Генерала Манагарова зявився металевий парканчик. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто