Запланували по-скромному

75f84c5f67_0

36,7 млн грн планує витратити Кременчук на проведення капітальних ремонтів та на реконструкцію об’єктів міської інфраструктури. Торік ця сума була разів у 10 більша, але використали її не в повному обсязі через затримки проплат у держказначействі. Отже, що сподіваються будувати і ремонтувати цього року в Кременчуці?

Центр надання адмінпослуг

90 тис. грн

Спершу ЦНАП планували розмістити в приміщенні колишньої школи № 14 по вул. Гагаріна. Для цього в 2013 р. навчальний заклад закрили, але до реконструкції будівлі й розміщення там адмінцентру справа й досі не дійшла. Наразі ЦНАП розміщується на першому поверсі міськвиконкому. До нього – постійні черги, адже установа надає наразі вже понад … послуг. Цього року, окрім поточних витрат, для ЦНАПу в мерії придбають комп’ютери, копіювальну техніку, сейфи.

Дитячі садочки

1 млн грн

Дошкільні заклади цього року повністю фінансує міський бюджет. Крім поточних витрат, заплановано капітально відремонтувати покрівлі у дитсадках №№ 23, 25, 36, 58, 59 та 74.

Кременчуцька міська дитяча лікарня

761 тис. грн

Дитяча лікарня – єдиний медзаклад, в якому планують цього року провести капітальний ремонт. У міському бюджеті передбачено 601 тис. грн на завершення капремонту педіатричного відділення для дітей молодшого віку, ще 160 тис. грн – на придбання та встановлення системи фільтрації та підігріву води у басейні дитячої лікарні.

Ремонт доріг і тротуарів

12,790 млн грн

1,89 млн грн – капітальний ремонт дороги планують зробити лише по одній вул. Шевченка. Цей проект реалізують вже третій рік.

6 млн грн – поточний (ямковий) ремонт усіх міських доріг.

900 тис. грн – ремонт міських тротуарів.

4 млн грн – ремонт (зокрема і капітальний) внутрішньоквартальних доріг.

Державної субвенції на ремонт доріг цього року не буде (раніше держава виділяла Кременчуку на ці цілі 7-8 млн грн).

Комунальна техніка

Понад 1,5 млн грн

Нову комунальну техніку цього року купувати не планують. Однак для Кременчуцького шляхового ремонтно-будівельного управління, яке займається ремонтом доріг, таки вирішили придбати рециклер (це своєрідний асфальтний завод на колесах, машина, яка робить ямковий ремонт за допомоги гарячого асфальту). Про таку техніку в ШРБУ мріяли ще кілька років тому, але через фінансову обмеженість придбати її не вдалося.

Житловий фонд

6,5 млн грн

Зокрема передбачено наступні капітальні вкладення:

196 тис. грн – утеплення зовнішньої конструкції житлового будинку № 9 по вул. 50 років СРСР.

517 тис. грн – утеплення буд. № 21 по вул. 50 років СРСР.

286 тис. грн – утеплення буд. № 54 по вул. Київській.

Дитсадок-школа у квт. 278

9,8 млн грн

Навчальний дитячий заклад в районі зупинки «Вул. Радянської Армії» будують з 2008 р.  У будівництво вкладено вже 20 млн грн, зокрема і кошти міського бюджету. Щоб врешті завершити об’єкт, потрібно ще близько 10 млн. «Якщо зараз ці гроші не виділити, то будівля просто розвалиться», – зазначає перший віце-мер В. Калашник.

Меморіал «Вічно живим»

2,5 млн грн

Загальна вартість реконструкції меморіалу перевищує 9 млн грн. Однак поки що виділялись кошти на першочергові роботи. І саме їх планують завершити у 2015 р. Зокрема оздоблення плиткою пам’ятної стели, оновлення скульптур і покриття біля Вічного вогню. «Помпезності не плануємо», – зазначив секретар міськради Василь Івко.

Кременчуцькому краєзнавчому музею цього року знову не пощастило. Кошти в бюджеті передбачено лише на поточне утримання закладу, на продовження реконструкції грошей немає. Ремонт у музеї триває з 2008 р., коли врешті заклад відкриють для відвідувачів – невідомо. «Ну, немає коштів», – знизують плечима кременчуцькі чиновники.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто