Запланували по-скромному

75f84c5f67_0

36,7 млн грн планує витратити Кременчук на проведення капітальних ремонтів та на реконструкцію об’єктів міської інфраструктури. Торік ця сума була разів у 10 більша, але використали її не в повному обсязі через затримки проплат у держказначействі. Отже, що сподіваються будувати і ремонтувати цього року в Кременчуці?

Центр надання адмінпослуг

90 тис. грн

Спершу ЦНАП планували розмістити в приміщенні колишньої школи № 14 по вул. Гагаріна. Для цього в 2013 р. навчальний заклад закрили, але до реконструкції будівлі й розміщення там адмінцентру справа й досі не дійшла. Наразі ЦНАП розміщується на першому поверсі міськвиконкому. До нього – постійні черги, адже установа надає наразі вже понад … послуг. Цього року, окрім поточних витрат, для ЦНАПу в мерії придбають комп’ютери, копіювальну техніку, сейфи.

Дитячі садочки

1 млн грн

Дошкільні заклади цього року повністю фінансує міський бюджет. Крім поточних витрат, заплановано капітально відремонтувати покрівлі у дитсадках №№ 23, 25, 36, 58, 59 та 74.

Кременчуцька міська дитяча лікарня

761 тис. грн

Дитяча лікарня – єдиний медзаклад, в якому планують цього року провести капітальний ремонт. У міському бюджеті передбачено 601 тис. грн на завершення капремонту педіатричного відділення для дітей молодшого віку, ще 160 тис. грн – на придбання та встановлення системи фільтрації та підігріву води у басейні дитячої лікарні.

Ремонт доріг і тротуарів

12,790 млн грн

1,89 млн грн – капітальний ремонт дороги планують зробити лише по одній вул. Шевченка. Цей проект реалізують вже третій рік.

6 млн грн – поточний (ямковий) ремонт усіх міських доріг.

900 тис. грн – ремонт міських тротуарів.

4 млн грн – ремонт (зокрема і капітальний) внутрішньоквартальних доріг.

Державної субвенції на ремонт доріг цього року не буде (раніше держава виділяла Кременчуку на ці цілі 7-8 млн грн).

Комунальна техніка

Понад 1,5 млн грн

Нову комунальну техніку цього року купувати не планують. Однак для Кременчуцького шляхового ремонтно-будівельного управління, яке займається ремонтом доріг, таки вирішили придбати рециклер (це своєрідний асфальтний завод на колесах, машина, яка робить ямковий ремонт за допомоги гарячого асфальту). Про таку техніку в ШРБУ мріяли ще кілька років тому, але через фінансову обмеженість придбати її не вдалося.

Житловий фонд

6,5 млн грн

Зокрема передбачено наступні капітальні вкладення:

196 тис. грн – утеплення зовнішньої конструкції житлового будинку № 9 по вул. 50 років СРСР.

517 тис. грн – утеплення буд. № 21 по вул. 50 років СРСР.

286 тис. грн – утеплення буд. № 54 по вул. Київській.

Дитсадок-школа у квт. 278

9,8 млн грн

Навчальний дитячий заклад в районі зупинки «Вул. Радянської Армії» будують з 2008 р.  У будівництво вкладено вже 20 млн грн, зокрема і кошти міського бюджету. Щоб врешті завершити об’єкт, потрібно ще близько 10 млн. «Якщо зараз ці гроші не виділити, то будівля просто розвалиться», – зазначає перший віце-мер В. Калашник.

Меморіал «Вічно живим»

2,5 млн грн

Загальна вартість реконструкції меморіалу перевищує 9 млн грн. Однак поки що виділялись кошти на першочергові роботи. І саме їх планують завершити у 2015 р. Зокрема оздоблення плиткою пам’ятної стели, оновлення скульптур і покриття біля Вічного вогню. «Помпезності не плануємо», – зазначив секретар міськради Василь Івко.

Кременчуцькому краєзнавчому музею цього року знову не пощастило. Кошти в бюджеті передбачено лише на поточне утримання закладу, на продовження реконструкції грошей немає. Ремонт у музеї триває з 2008 р., коли врешті заклад відкриють для відвідувачів – невідомо. «Ну, немає коштів», – знизують плечима кременчуцькі чиновники.

 

Залишити відповідь