Завтра Кременчуцьку кондитерську фабрику Roshen перевірять інспектори з Росії

Інспекція фахівцями Федеральної служби з нагляду у сфері захисту прав споживачів Російської Федерації з 17 жовтня може розпочати перевірку українських заводів кондитерської корпорації Roshen та двох акредитованих лабораторій. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Іван Бісюк. Він заявив, що Мінагрополітики отримало офіційне запрошення на круглий стіл, в якому візьмуть участь голова Росспоживнагляду і головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко та керівник Держспожінспекції України Сергій Орєхов.
Як повідомлялось раніше, Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини Російської Федерації (Росспоживнагляд) минулого тижня повідомила, що інспектування українських заводів Кондитерської корпорації Roshen та акредитованих лабораторій розпочнеться на поточному тижні. Зокрема, Росспоживнагляд здійснить перевірку ПАТ “Київська кондитерська фабрика “Рошен”, ПАТ “Вінницька кондитерська фабрика”, ПАТ “Маріупольська кондитерська фабрика “Рошен”, ПАТ “Кременчуцька кондитерська фабрика “Рошен”, а також Наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України та державного підприємства “Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів” Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Нагадаємо, 29 липня головний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко ввів заборону на ввезення шоколаду, цукерок та іншої продукції українських фабрик компанії “Roshen”. За його даними, продукція, нібито, не відповідає заявленим параметрам з безпеки.

Залишити відповідь