Земля для воїнів АТО є

2087669

На сесії міськради 31 березня затвердили Положення про порядок забезпечення учасників бойових дій, інвалідів війни, а також членів сімей загиблих, зокрема учасників АТО, земельними ділянками.
Землю бійцям виділятимуть ту, що є в комунальній власності, як було наголошено, її достатньо. Також розподілять 2 га землі по вул. І. Котлова, від яких після зчиненого резонансу відмовилось ТОВ «Кременчуцька торгова гільдія» (керівник – депутат Євген Холод).
Ще одну ділянку площею 47 га, яку «подарував» місту пан Холод, але на яку претендує і Білецьківка, поки що зарезервували. Однак перспектива її розподілу туманна.
– Спекулювати на темі виділення землі воїнам АТО – злочин. Якщо ми виділили земельну ділянку, то людина повинна без проблем її оформити. Ми зарезервували раніше ділянки в мікрорайоні «Озерний», у колишньому Депутатському парку, тепер – ще 2 га землі по вул. Котлова. Якщо вже зараз ці земельні ділянки розділити, вони закриють на даний момент всі потреби людей, які подали заяви, – зазначив депутат із фракції «Рідне місто» О. Роженко. – 47 га нерозмежованої землі – дуже проблемні. В цьому питанні потрібно вносити зміни до Генплану та містобудівної документації після узгодження всіх меж.
Начальник управління земельних ресурсів І. Безверха додала, що проблема розмежування Кременчука із Білецьківкою, швидше за все, не буде останньою. Адже ще 5 сільрад не погодились із запропонованими умовними кордонами міста і сел.
Землю учасникам бойових дій виділятиме робоча група після жеребкування, враховуючи ситуацію з отриманням учасниками АТО посвідчень учасників бойових дій та внесенням змін до містобудівної документації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто