Землю для учасників АТО в Кременчуці знаходять активні громадяни

Голова фракції партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді Олександр Роженко пропонує зарезервувати для учасників бойових дій декілька земельних ділянок в районі вул. Козацької, що були знайдені активними громадянами. Зокрема, пані Ірина Г. відшукала в цьому районі аж 3 вільні ділянки. Щоправда, вона просила мерію про передачу цієї землі їй у власність під забудову.

 

 

 

 

 

Олександр Роженко, голова фракції “Рідне місто” В Кременчуцькій міській раді, пропонує зарезервувати винайдені вільні діялнки землі в місті для учасників АТО. 

 12 січня питання землі, винайденої пані Іриною, розглядали члени постійної депутатської комісії з питань екології та земельних ресурсів. Жінці, яка вже не вперше активно шукає собі землю під забудову в межах міста, в черговий раз відмовили. По-перше, тому, що в Кременчуці діє мораторій на виділення землі під забудову для всіх крім учасників бойових дій, в тому числі й учасників АТО.. По-друге, жінка не є учасником АТО і не має жодного стосунку до цієї категорії громадян. І, по-третє, знайдені нею ділянки в районі вул. Козацької, не підлягають садибній забудові згідно з Генеральним планом Кременчука.

Однак, члени депутатської  комісії дуже дякували жінці за підказку в пошуках вільних ділянок. А голова фракції «Рідне місто» Олександр Роженко висловив ще й слушну пропозицію – фахівцям міського земельного управління оглянути території, вказані пані Іриною Г., й, якщо будівництво на цій землі є можливим, підготувати рішення щодо внесення змін до Генплану. Ці ділянки, на думку Олександра Роженка, мають бути зарезервовані для учасників бойових дій.

Залишити відповідь