Землю для учасників АТО в Кременчуці знаходять активні громадяни

Голова фракції партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді Олександр Роженко пропонує зарезервувати для учасників бойових дій декілька земельних ділянок в районі вул. Козацької, що були знайдені активними громадянами. Зокрема, пані Ірина Г. відшукала в цьому районі аж 3 вільні ділянки. Щоправда, вона просила мерію про передачу цієї землі їй у власність під забудову.

 

 

 

 

 

Олександр Роженко, голова фракції “Рідне місто” В Кременчуцькій міській раді, пропонує зарезервувати винайдені вільні діялнки землі в місті для учасників АТО. 

 12 січня питання землі, винайденої пані Іриною, розглядали члени постійної депутатської комісії з питань екології та земельних ресурсів. Жінці, яка вже не вперше активно шукає собі землю під забудову в межах міста, в черговий раз відмовили. По-перше, тому, що в Кременчуці діє мораторій на виділення землі під забудову для всіх крім учасників бойових дій, в тому числі й учасників АТО.. По-друге, жінка не є учасником АТО і не має жодного стосунку до цієї категорії громадян. І, по-третє, знайдені нею ділянки в районі вул. Козацької, не підлягають садибній забудові згідно з Генеральним планом Кременчука.

Однак, члени депутатської  комісії дуже дякували жінці за підказку в пошуках вільних ділянок. А голова фракції «Рідне місто» Олександр Роженко висловив ще й слушну пропозицію – фахівцям міського земельного управління оглянути території, вказані пані Іриною Г., й, якщо будівництво на цій землі є можливим, підготувати рішення щодо внесення змін до Генплану. Ці ділянки, на думку Олександра Роженка, мають бути зарезервовані для учасників бойових дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто