Жереб на землю – у вересні

1433763617_1

Перше жеребкування у Кременчуці на видачу земельних ділянок для учасників бойових дій відбудеться у вересні 2015р. На сьогодні мерія отримала 464 заяви на виділення землі, 420 з яких подали учасники АТО. Щоправда, поки що лише 79 із них отримали офіційний статус учасника бойових дій, без якого отримати землю не вийде. Також відомо, що родинам 4 загиблих учасників АТО земельні ділянки виділять раніше – проект рішення винесено на сесію міськради 30 червня. Загалом від сімей загиблих воїнів надійшло 10 заяв на земельні ділянки.
На сьогодні «нарізали» більшість ділянок в Озерному, у колишньому парку «Депутатський», у Крюкові – по вул. Сербіченка, у квт. 297 та по вул. Космонавтів. Але повністю готові до жеребкування лише 32 ділянки землі, решта потребують оформлення документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто