Жодного з представників Кременчука в госпітальній раді Південного госпітального округу не обрали до її керівної трійки.

14 червня головою госпітальної ради Південного госпітального округу ( з центром в Кременчуці) більшістю голосів обрали Марію Ігнатчук, головного лікаря Центральної районної лікарні Кременчука. За неї проголосувало 15 членів ради. За кандидатуру кременчуцького віце-мера Ольги Усанової, що також пропонувалася на цю посаду – лише 8 голосів.

Заступником голови госпітальної ради обрано Валерія Краснопіра, юриста м. Горішні Плавні. Кандидатура Максима Середи, екс-начальника кременчуцького міськздороввідділу не була підтримана більшістю.

Другим заступником голови госпітальної ради обрали Людмилу Мигаль, головного лікаря Глобинської центральної райлікарні.

Нагадаємо, що в складі госпітальної ради 8 представників Кременчука. Це два заступники мера – Володимир Пилипенко та Ольга Усанова, начальник міськздоровіввіду Максим Середа, чотири головних лікарі міських медзакладів – Галина Бородянець ( Перша лікарня), Віктор Севастян (Друга лікарня), Віктор Сичов (Третя лікарня), Ярослав Прокопчук (Пологовий будинок) та лікар-волонтер Ростислав Зауральський. Список представників у терміновому порядку був винесений на затвердження сесії Кременчуцької міської ради 11 травня, що викликало невдоволення депутатів. Деякі обранці були здивовані швидкістю й секретністю, з якою міська влада сформувала й представила на затвердження список кандидатів до Госпітальної ради, не порадившись при цьому з депутатами.

Зокрема, Олександр Роженко висловив думку фракції партії «Рідне місто», що в раді мають бути представники громадськості. Він запропонував  делегувати туди і депутатів як представників громадськості. Однак, жодна з кандидатур, запропонованих депутатами, не набрала потрібної  кількості голосів. Провладна депутатська більшість стояла непохитно за позицію міських керівників: в результаті було ухвалено склад ради, запропонований міською владою без змін.

Залишити відповідь