Журналістка «Кременчуцької ПАНОРАМИ» отримала першу премію конкурсу пам’яті журналіста Вадима Бойка

Медіа-центр «Репортер» та журналісти кількох кременчуцьких газет вручили нагороди учням і студентам, що брали участь у Конкурсі молодих журналістів пам’яті Вадима Бойка.
Урочистості відбулися вчора, 10 червня, у конференц-залі Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського.
Найбільше балів журі, що складалося з восьми журналістів провідних кременчуцьких газет, віддало роботі «Заробіток на чужому лиху» журналістки «Кременчуцької Панорами» Тетяни Пидориної. Вона отримала від організатора конкурсу – громадської організації Медіа-центр «Репортер» першу премію в розмірі 500 гривень.
Цього року до нагород медійників долучилася Асоціація керівників малого та середнього бізнесу, що суттєво підвищила призовий фонд. Тож керівник Асоціації, депутат Кременчуцької міської ради Віктор Бугайчук вручив власні грошові премії:
за перше місце – 1000 гривень отримала Тетяна Пидорина, за друге місце – 500 гривень – Вікторія Забара, за третє місце – 250 гривень – Микола Литвиненко.
Редакції кременчуцьких газет, що входили до складу журі, за традицією нагородили власними призами тих учасників, роботи яких їм найбільше сподобалися. Від імені колективу газети «Кременчуцька Панорама» її головний редактор Інна Данилейко вручила годинники з фірмовим логотипом газети Миколі Литвиненко та Анастасії Лисенко, та флешки школярам-учасникам конкурсу: Христині Сачко, Катерині Косенко, Яні Димурі та Анні Замковській. Редакція також відзначила працю керівника творчого об’єднання «Клуб юних кореспондентів» Будинку дитячої та юнацької творчості Тетяну Міхасьову.

Залишити відповідь