Зміни на залізниці

ukrzaliznicya11Із 1 червня запроваджено нові графіки руху потягів в Україні, зменшено термін попереднього продажу квитків і фіксується зниження пасажиропотоку.

Керівництво залізничного вокзалу станції «Кременчук» повідомило, що певні зміни у графіках руху як приміських, так і потягів дальнього курсування мали місце. Але всі потяги курсують, як і раніше. 
– Про відновлення потягів із Кременчука у західному напрямку, як, наприклад, «Кременчук – Львів», поки не йдеться, – повідомила завідувач кас Кременчуцького залізничного вокзалу Інна Дуганець. – Таке рішення має прийняти виключно керівництво «Укрзалізниці». 
Нагадаємо, раніше про особисте сприяння у вирішенні цього питання для кременчужан обіцяв голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук.
Натомість пасажирів загалом по Україні поменшало, особливо це стосується південних напрямків, зокрема Криму. 
– Що стосується потягів дальнього курсування, то у травні пасажиропотік по станції «Кременчук» знизився на 24%, загалом за 5 місяців – на 13%. У приміських потягах у травні 2014 р. скорочення склало 12%, – повідомила Інна Дуганець. – Безпосередньо на потяг «Кременчук – Сімферополь» у травні кількість пасажирів зменшилась приблизно на 25%. Як бачите, люди все одно їдуть до Криму, хоч і не так, як раніше. 
А ось у питанні попереднього продажу квитків сталися суттєві зміни. Так, попередній продаж квитків до Криму або з Криму здійснюється до 15 червня. 
Але, як заспокоюють на залізниці, це не означає, що після 15 червня на Крим квитки не продаватимуть, просто термін попереднього продажу продовжуватимуть поступово. 

До уваги пасажирів! Термін попереднього продажу квитків на пасажирські потяги внутрішнього та міждержавного сполучення в Україні зменшено з 45 днів до 30-ти. 

Залишити відповідь