Золото – у наших боксерів!

2717_92ba5643cada157854dbfb13351e68e8

Кременчуцькі боксери Денис Пояцика та Віктор Вихрист здобули золоті медалі на Кубку України з боксу, де змагалися кращі спортсмени з усієї країни.

Змагання проходили з 17 по 22 червня у Кривому Рогу. Як розповідає Заслужений тренер України, тренер клубу спортивних єдиноборств «Легіон Спорт» та тренер Дениса Пояцики Михайло Мельник, це були змагання кращих боксерів, адже всі суперники – дуже кваліфіковані. Загалом у Кривому Рогу зібралися 80 спортсменів з різних куточків України. Наше місто на Кубку України представили два вихованці КСЄ «Легіон Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Мати цин – це Денис Пояцика та Сергій Радченко.

– У кожній ваговій категорії змагалися по 8 боксерів, – розповідає Михайло Мельник. – У своїй ваговій категорії Сергій Радченко став третім, а Денис Пояцика – першим. Він боксував зі спортсменами Києва, Львова та Броварів.

Варто зазначити, що ще одну золоту медаль чемпіонату виборов кременчужанин Віктор Вихрист, який разом із Денисом Пояцикою входить до складу команди «Українські отамани» та виступає в міжнародній боксерській лізі WSB.
Результатами Дениса його тренер Михайло Мельник задоволений, але темпів тренування для нього не послаблює, адже попереду – нові вершини. Михайло Мельник розповідає, що наразі Денис Пояцика готується до Чемпіонату України, який відбудеться у вересні. А ось вихованець «Легіон Спорту» Сергій Радченко невдовзі проявить себе у складі збірної України на Кубку Президента в Казахстані. Тож побажаємо їм чергових і, головне, великих успіхів!..

orig_215563Буклет - Мельник с Пояцикой и Радченко

Тетяна Апрелєва

Залишити відповідь