Звіт депутатів фракції партії «Рідне місто» Кременчуцької міської ради VІ скликання перед виборцями про свою роботу за 2013 рік.

                                                                

Повний текст звіту депутатів фракції партії «Рідне місто» Кременчуцької міської ради VІ скликання  про свою роботу за 2013 рік з яким вони виступали перед виборцями у ТРК “Європа” 12 грудня.

                                                                                                          З В І Т

           депутатів фракції партії «Рідне місто»  Кременчуцької міської ради  VІ скликання

                                                                                   про свою роботу за 2013 рік.

м. Кременчук                                                                                                                12 грудня 2013р.

                                                                                              Конференц – зала  ТРК «Європа»

                                                                                                                                     м. Кременчук, вул. Леніна, 7

                                                                  Присутні виборці –  59 чол. 

    1. Головуючий на звіті  голова політичної фракції «Рідне місто» при Кременчуцькій міській раді  ГРИЦЕНКО Юрій Васильович, член постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, та дитинства.

    2. Депутати-члени фракції, присутні під час звіту:

      МАКСАК Олег Іванович – заступник голови постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю. Обраний депутатом від виборчого округу №4.

      ЮХНО Кирило Олександрович – член постійної депутатської комісії з питань екології та регулювання земельних відносин. Обраний депутатом від виборчого округу №7.

      ГРИЦЕНКО Юрій Васильович – член постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, та дитинства. Обраний депутатом від виборчого округу №14.

      РОЖЕНКО Олександр Анатолійович – член постійної депутатської комісії з питань екології та регулювання земельних відносин. Обраний депутатом від виборчого округу №15.

      ГЛАДЕНЬКА Галина Анатоліївна – голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, та дитинства. Обрана депутатом від виборчого округу №16.

      БЕРЕЗЕНСЬКИЙ Ігор Антонович – секретар постійної депутатської комісії з питань  промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку. Обраний депутатом від виборчого округу №19.

      ВОЛОШИН Василь Васильович – заступник голови  постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту та ЗМІ. Обраний депутатом від виборчого округу №20.  

      ВЕЛИЧКО Віталій Володимирович – секретар постійної депутатської комісії з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування. Обраний депутатом від виборчого округу №23.

      БАЛИМ Олег Іванович – голова постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто».

      КУЗНЄЦОВ Сергій Миколайович – член постійної депутатської комісії з питань підприємницької діяльності, торгівельного обслуговування та регуляторної політики. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто».

      ЛИХОШВАЙ Наталія Валентинівна – член постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто». 

      СТОЛЯР Петро Дмитрович  – член комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто».

    3. На  звіті  політичної фракції «Рідне місто» перед виборцями запрошених  фракцій не було.

    За звітний період політичною фракцією «Рідне місто» здійснено:

 1. З моменту утворення депутатської фракції «Рідне місто» при Кременчуцькій міській раді, фракція прийняла участь у 11-и засіданнях сесій Кременчуцької міської ради VІ скликання, а депутати фракції обрані у 12-ть постійних депутатських  комісій.

     За звітний період депутати фракції взяли участь у роботі робочих груп з перевірки промислових підприємств, сфери послуг, транспортного забезпечення населення, медичних установ міста, бюджетної і фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, підприємницької та іншої діяльності в місті.

     Депутати фракції в 2013 році продовжили  роботу щодо  втілення у життя районірованих програм благоустрою на виборчих округах. Кожний депутат визначився з планом робіт на окрузі, першочерговими заходами, силами і засобами, що необхідні для  виконання  цих робіт  і особливо порядком зустрічей із виборцями.

     За звітний період депутатами подано на розгляд депутатів міської ради близько 20 пропозицій щодо покращення питань роботи органів місцевого самоврядування, медицини, екології, підприємництва, благоустрою міста, соціальних пільг тощо.

     Депутати фракції «Рідне місто» підготували і ініціювали  розгляд на чергових сесіях міської ради внесень доповнень до діючих програм і прийняття нових: «Загальноміської комплексної програми покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів (мікрорайонів) і прибудинкових територій багатоквартирних будинків в м. Кременчуці «Мій двір», «Міської програми ремонту і утримання внутрішньоквартальних доріг в м. Кременчуці», «Цільової міської програми по боротьбі з амброзією і іншими карантинними рослинами на території м. Кременчука», «Положенні про забезпечення контролю за нормами споживання і якістю житлово-комунальних послуг з боку мешканців м. Кременчука», міської програми розвитку фізкультури і спорту на 2013-2017 роки щодо улаштування  старих і створення нових спортивних ігрових майданчиків в місті Кременчуці».  

     Депутатами було запропоновано міськраді пропозиції щодо створення міської програми «Мій двір», що передбачала б улаштування благоустрою прибудинкової території  декількох житлових будинків на  кварталі, з улаштуванням дитячих ігрових і спортивних майданчиків,  житлово-комунальної інфраструктури. На даний момент питання зостається відкритим.

     Протягом звітного періоду  депутатами фракції  приведено у належний стан 10-ть  футбольних і дитячих ігрових майданчиків на кварталах і в мікрорайонах міста.

     За цей рік депутати внесли свої пропозиції міській раді щодо можливості закріплення території за парками і скверами міста, вирішення екологічних проблем при створенні  Індустріального парку, проведення перевірок екологічного впливу викидів промисловими підприємствами на стан здоров’я мешканців міста та довкілля; стану р. Дніпро і р. Сухий Кагамлик від скидів нечистот і негативного впливу від забудов приватних осіб вздовж цієї річки.

    Запропонували міській владі проект Міської програми «Улаштування пам’ятних місць відомим кременчужанам і пам’ятним подіям у парках і скверах в м. Кременчуці на 2012-2016рр.».   Основне завдання – збереження наявних пам’ятних місць відомим кременчужанам і пам’ятним подіям та увічнення нових імен і подій у парках та скверах міста Кременчука, включення міста в культурний простір України як об’єкт туристичного інтересу.

     Депутатами запропоновані міській владі до розгляду такі питання, як 1) заборони проїзду великовантажного транспорту по Крюківському мосту  через р. Дніпро; 2) розвантаження руху автотранспорту через залізничні колії на мосту по вул. 60 років Жовтня (район оптового ринку по  вул. Московській)  з улаштуванням дороги для проїзду великовантажного транспорту поряд із мостом; 3) внесення доповнень  від фракції партії  «Рідне місто» до міської програми розвитку фізкультури і спорту на 2013-2017 роки щодо улаштування  старих і створення нових спортивних ігрових майданчиків в місті;  4) створення скверу в зеленій зоні поряд і Спасо-Преображенською церквою на кварталі 278.

     Протягом звітного періоду депутатами постійно проводився моніторинг проектів рішень міської ради, а також здійснювалась підготовка методичних і аналітичних матеріалів по актуальним міським проблемам, в тому числі, які розглядались на засіданнях міськвиконкому міста Кременчука.

        2. Депутати політичної фракції «Рідне місто» приймали участь в особистому прийомі громадян міським головою Бабаєвим О.М.

        3. Протягом звітного періоду громадською приймальною політичної фракції і під час проведення депутатських прийомів (згідно графіку прийомів виборців у 15-и громадських приймальнях), в ході зустрічей із виборцями, було організовано 583 прийоми і прийнято 921 виборців, надано юридичних консультацій 435 громадянам. Вирішено звернень, заяв і скарг виборців: позитивно – 906, частково – 15.

    За звітний період в органи державної влади і місцевого самоврядування, організації та підприємства  депутатами фракції було надіслано 224 депутатських звернень, з них: міському голові  та його заступникам – 85, виконано – 81; структурні підрозділи міськвиконкому – 36, виконано – 33;  головам районних рад міста – 2, виконано – 2;  ЖЕПи –  66, виконано – 64; інші організації та підприємства – 35, виконано – 32.

    Здійснено заходів на виконання міських програм і положень – 134, з них: «Мій двір»-34, «Питна вода» – 1, «Програма з ліквідації амброзії полинолистої на території м.Кременчука на 2011-2014рр.» – 28, «Покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів (мікрорайонів) і прибудинкових територій багатоквартирних будинків» – 23,  «Ремонту і встановлення нових дитячих  ігрових  майданчиків в місті Кременчуці» – 27, «Ремонту і утримання внутрішньо квартальних доріг в місті Кременчуці» -12, Положення «Про забезпечення контролю за нормами споживання і якістю житлово-комунальних послуг з боку  мешканців міста Кременчука»-6, Положення «Про правила проведення конкурсів по пасажирським перевезенням в м. Кременчуці» -3. Вчинено дії  керівниками в якості реагування на депутатські звернення (відремонтовано, усунено, припинено, здійснено тощо)- 198.

    На засіданнях політичної фракції за даний період розглянуто  568  пропозицій, звернень, заяв, скарг членів територіальних громад виборчих округів, з них: порушено депутатами перед органами  влади і організаціями з нагальних питань, актуальних для виборців – 224.

     Депутатами внесені пропозиції керівництву міста щодо розв’язання транспортної проблеми з перевозки пасажирів в м. Кременчуці, екологічної безпеки, генерального плану міста Кременчука, створення  нових паркових зон в місті.

     4. В ході звіту виборцями були висловлені зауваження  і пропозиції на адресу  влади до:

      -Кременчуцької міської ради 3 (розгляду дозвільних документів на будівництво, узаконення земельних ділянок громадян,  виконання міських програм та Положень тощо);

     – міського  голови –  43

1. Депутат Максак О.І. – виборчий  округ № 4.

 1. 1.      Внутрішньо-квартальне освітлення.

Великі двори, які взагалі не освітлені:

 • Горького, 17 та Красіна, 69/15;
 • Красіна, 63/62.
 • О. Петрусенко, 9.

Двори, які частково не освітлені:

 • 40р. Жовтня, 10;
 • 40р. Жовтня, 12/52;
 • Генерала Іринєєва, 6;
 • Красіна, 67;
 • Пролетарська, 54.
 1. 2.      Зовнішнє освітлення.

Міською програмою «СВІТЛО» на 2011р. було заплановано, але не виконано до цього часу, здійснити роботи з освітлення району вулиці Хорольської.

Назва вулиць

Кількість світильників

Протяжність ел.мереж (км)

Орієнтовна вартість кап.ремонту,

тис. грн.

1

пров.Солдатський

35

1,1

43,2

 

Район вулиці Хорольської

2

вул.Підгірна

13

0,4

23,0

3

вул.Скалиста

7

0,22

13,0

4

пров.Жовтневий,пров.Бригадирський,   пров.Миргородський,  пров.Бондарський,     пров.Козачий,      пров.Фабричний,       пров.Захисний, пров.Стрілецький,        пров.Сорочинський    

 

 

 

49

 

 

 

1,46

 

 

 

88,0

5

туп.1-10 Хорольський

27

0,8

49,0

6

вул.Руднична

21

0,62

38,0

7

пров.3-й Хорольський

12

0,34

22,0

8

пров.7-й Хорольський

18

0,55

33,0

9

пров.Красний

6

0,19

11,0

  ВСЬОГО:

199

10,08

316,40

 

 1. 3.      Ремонт доріг.
 • Асфальтування доріг:
 • Ямковий ремонт:
 • Дорога між Генерала Іринєєва, 6 та Горького, 17;
 • Пров. О. Петрусенко.
 • Покриття внутрішньо-квартальної дороги та стічної каналізації в районі будинків №№ 34/1, 36, 38 по вул. Бетонній.
 • №№ 17, 28 по вул. Горького;
 • №№ 4, 6/99, 8, 9/77, 10, 12/52 по вул. 40 р. Жовтня;
 • Шевченко, 64;
 • Ремонт асфальтового покриття вимощення вул. О.Петрусенко, 9;
 • Пролетарська, 54;
 • №№40-а, 46, 48 по Сумській;
 • №№ 6, 8/19 по вул. Генерала Іринєєва;
 • №№ 61/52, 63/62, 67, 101 по вул. Красіна.
 • Уклін водовідведення асфальтного покриття перед 5-м під’їздом будинку № 13 по вул. 40 років Жовтня.
 1. 4.      Встановлення світлофора на перехресті вулиць Щорса та Хорольської.

Перехрестя вищезазначених вулиць для учасників дорожнього руху становить небезпеку. Питання необхідності встановлення світлофору піднімалося неодноразово. Через обмежене фінансування у встановленні світлофору у 2013р. відмовлено. Питання піднімається з 2011 року.

 1. 5.      Обладнання пандусом під’їзду №4 будинку 69/15 по вул. Красіна.

За даною адресою мешкає дитина-інвалід, яка пересувається за допомогою візку.

 1. 6.      Встановлення пристроїв примусового зниження швидкості.

Перед перехрестям вулиці Хорольської  та 7-го Хорольського тупика.

 1. 7.      Встановлення зупинки громадського транспорту в районі 1-ї міської лікарні.

По напрямку руху автобусного маршруту №18 по вулиці Гранітній в районі 1-ї міської лікарні.

2. Депутат Юхно К.О. – виборчий  округ № 7.

     1.  Ремонт внутрішньоквартальних проїздів у дворах будинків №41, 47, 49 по вул. Московській, №3 та №7 по вул. Миру,  які знаходяться у незадовільному стані.

     2. Освітлення території біля будинків №18 та №20 по вул. Московській – потребує встановлення кількох електроопор та світильників.

      3. Ремонт вікон спортивного залу у ЗОШ №28, ремонт існуючих та встановлення нових спортивних снарядів на спортмайданчику ЗОШ №28.

      4.Освітлення території біля зупинки громадського транспорту «Автозаводська поліклініка» (потребує капітального ремонту електромережа зовнішнього освітлення по пров. Ярославському).

      5. Благоустрій прибудинкової території біля будинків №№ 3, 9, 11 по вул. Миру шляхом встановлення квіткових клумб, які не дозволятимуть проїзд та паркування автомобілів під вікнами квартир мешканців зазначених будинків

3. Депутат Гриценко Ю.В. – виборчий  округ № 14.

     1. Внесення доповнень до проекту будівництва школи-дитсадку щодо освітлення при будинкової території від зупинки громадського транспорту до житлового фонду (вздовж житлових будинків №№7а,7б,6,4,3 Квт.278), повз школу-садок і житлових будинків №№13б,13,14 на цьому кварталі і  улаштування тротуарних доріжок біля житлових будинків №№7а,7б,6.                                                                                                                                                 

     2. Капітальний ремонт доріг по вулицям Радянської Армії і Керченській. На даний час здійснено асфальтну підсипку доріг.

     3. Капітальний ремонт асфальтового покриття в’їздів між житловими будинками №65 і №69, №69 і №71 на кварталі №287, та встановлення  обмеження руху і швидкості на окремих ділянках дороги, вздовж житлових будинків №№7а,7б,6,4,3 на кварталі 278.

     4. Капітальний ремонт підвищувальної насосної станції холодного водопостачання       ЦТП-278 на Квт.278 (через недостатність фінансування на капітальний ремонт підвищувальної насосної станції холодного водопостачання ЦТП-278 для урегулювання тиску подачі холодної води на верхні поверхи будинків Квт. 278  КП «Кременчукводоканал» проведені в 2013 році роботи по заміні труб та збільшенню діаметру вводу холодного водопостачання до будинків на 5 (п’яти) будинках, однак ці заходи не поліпшили  стан подачі холодної води на верхні поверхи).

     5. Капітальний ремонт покрівель  на дахах у житлових будинках №138 по вулиці Радянської Армії і  №3-а по вулиці  Керченській.

     6. Якісне планування, грейдерування і підсипка пиляним асфальтом аварійних  доріг приватного сектору на вулицях:

     – П.Ангеліної;

     – Рокитнянської від буд. №31 до буд. №39;

     – Комінтерна від буд. №13 до буд. №39;

     – Карбишева від буд.№2 до буд. №10;

     7. Термінова передача інженерних мереж холодного водопостачання та водовідведення житлового будинку №3а  по вул. Керченській і будинку №138 по вулиці Радянської Армії на баланс  КП «Кременчукводоканал» і закладення коштів в міський бюджет для відновлення бойлерної з насосною станцією для цих будинків (не вирішено ні в 2012році , ні в 2013 році).

     8. Відновлення зовнішнього освітлення  пішохідної доріжки від будівлі 3-го центру первинної медико-санітарної допомоги  до вулиці  60 років СРСР  вздовж проспекту 50 років Жовтня.

     9.  Відновлення зовнішнього освітлення  по провулку Гомельському.

    10. Прокладання асфальтної пішохідної доріжки від зупинки громадського транспорту  «Вул. М. Жукова» в напрямку зупинки громадського транспорту «Вул. Радянської Армії».

    11. Включити у міський проект «Сучасний двір» здійснення робіт щодо осучаснення при- будинкової території між житловими будинками №»№12,13,14,15,16,18 на кварталі 278, та улаштуванням футбольного майданчику з усіма його елементами, а також «карману» для стоянки приватних автомобілів мешканців біля житлового будинку №13. Житлові будинки №№ 12,14 і 18  є  ОСББ.

    12. Надати зеленій зоні  по периметру поряд зі  Спасо – Преображенською церквою                 (біля р. Сухий Кагамлик) на кварталі 278  статусу скверу.

4. Депутат Роженко О.А. – виборчий  округ № 15.

–  Ремонт покрівель, під’їздів, підвальних приміщень, систем каналізації, водо- і теплопостачання і благоустрою прибудинкових територій в наступних житлових будинках в м. Кременчуці:

–         по вул. Ерн. Тельмана: №№ 44, 46, 48, 52, 54, 56,

–         по вул. Воїнів Інтернаціоналістів: №№ 2А, 4, 4А, 6, 6А, 8,

–         по кварталу 287: №№ 1, 14, 16;

–         по проспекту 50-річчя Жовтня: №№ 61/2, 63.

–   Здійснення ямкового ремонту асфальтового покриття міжквартальних доріг в районі вул. Ерн. Тельмана (будинки №№ 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 66, 68, 68А, 70, 72); вул. Воїнів Інтернаціоналістів (будинки №№ 2А, 4, 4А, 6, 6А, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 20, 22); кварталу 287 (будинки №№ 1, 14, 16); проспекту 50-річчя Жовтня (будинки №№ 61/2, 63).

Реконструкція (будівництво) спортивних  ігрових майданчиків за адресами:

– відновити футбольний майданчик біля будинку №16а  по В.Інтернаціоналістів;

– відновити футбольний майданчик між будинками №№2а,4а,6а по В.Інтернаціоналістів;

– встановити перекладину (турнік), бруси, тренаж. для пресса:

   а) двір будинків В.Інтернаціоналістів №№ 2А, 4, 4А, 6, 6А, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 20, 22;

   б) по вул. Тельмана  у дворах будинків №№ 44, 46, 48, 52, 56, 58, 62, 66, 68, 68А, 70, 72;

   в) квт.287, у дворі будинків №№ 1, 14, 16;

   г) проспект 50-річчя Жовтня ,  у дворах будинків №№ 61/2, 63;

–  обладнати міні баскетбольні майданчики:

  а) у дворах буд В.Інтернаціоналістів, №№ 2А, 4А,6а;

  б) у дворах будинків В.Інтернаціоналістів, №№ 72-20;

  в) у  дворах будинків квартал 287, №№ 1, 14, 16:

  –     відновити спортивний майданчик.

5. Депутат Гладенька Г.А. – виборчий  округ №16.

    1. Виділення приміщення, достатнього для нормальної роботи відділення зв`язку №22, розташованого за адресою вул. Героїв Сталінграда буд.№11-а. Під час отримання пенсійних виплат люди похилого віку змушені чекати своєї черги на дворі в будь-яку погоду!

    2. Прокладання пішохідної доріжки в районі будинків по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів №№5 та 7 та ДНЗ №80. На даний момент ця пішохідна доріжка знаходиться у занедбаному стані, під час дощів повністю затоплена, що істотно ускладнює рух дітей до ЗОШ №12.

     3. Прокладання пішохідної доріжки до трубчатого колодязя за адресою пр.50 років Жовтня, будинок 50 та його облаштування.

     4. Капітальний ремонт внутрішньо квартальних доріг біля будинків №№ 38, 40 по вул. Е.Тельмана,  будинків №№13, 17 по вул. Героїв Сталінграда. Ці дороги знаходяться у вкрай занедбаному стані, що викликає справедливе обурення мешканців цих будинків.

     5. Обладнання місць для стоянки авто за адресою пр.50 років Жовтня 49.

     6. Обладнання зупинок громадського транспорту по вул. Тельмана та В.Інтернаціоналістів на маршруті № 28.

     7. Обладнання майданчика  для вигулу  собак та встановлення табличок з правилами вигулу собак у мікрорайоні.

     8. Облаштування стоку води в районі буд.№№ 11 та 13 по вул.Героїв Сталінграда та біля будинку №17 по вул.. Героїв Сталінграда. Під час опадів біля цих будинків утворюються справжні «озера» зі стічних вод.

     9. Будівництво пандусів та ремонт під`їздів будинку №39 по пр. 50 років Жовтня.

    10. Встановлення нових дитячих майданчиків у дворах будинків №№ 3, 5, 7, 55 по проспекту 50 років Жовтня;  у дворі будинків №№ 45, 47, 49 по проспекту 50 років Жовтня та будинків №№5, 9, 11, 13 по вулиці Героїв Сталінграда.

     11. Проведення поточного ремонту з частковою заміною старого обладнання, встановлення огорожі  на дитячих майданчиках будинків №№, 41, 50 по проспекту 50 років Жовтня, будинків №№ 38, 40, 42 по вулиці Е.Тельмана, будинку № 3,5 та 17 по вулиці Героїв Сталінграда.

     12. Відновлення майданчика для гри у міні футбол за адресою вул. Героїв Сталінграда 11-а.

     13. Будівництво майданчика для гри у волейбол та баскетбол у дворах будинків №№ 39, 41, 47 за адресою пр. 50-річчя Жовтня.

6. Депутат  Волошин В.В.- виборчий округ №20.

Термін виконання

Адреса

Ямковий ремонт внутрішньо-квартальних доріг між  житловими будинками

2014 Проспект 50 річчя Жовтня: житлові будинки №№1/10,3,5,7,9,11,13, 17/11, 19,21,23,25,29,31
2014 Вулиця Тельмана: житлові будинки №№2,4,6,8,10,12,14,16,18,20/2, 22/1,24, 26, 28,30,32,34,36
2014 Провулок Тецівський: житлові будинки №№2,4,6,8
2014 Вулиця Карнаухова: житлові будинки №№3,4,7,9

 

7. Депутат Величко В.В. – виборчий  округ № 23.

1. Ремонт внутрішньо-квартальних доріг:  біля   житлових будинків  №35 вулиці Щорса, №29 по вулиці Цюрупи,  №84 по вулиці Чапаєва.

2. Проведення  відводу стічних вод від житлового будинку №35 по вулиці Щорса (встановлення ливньовки).

3. Прокладання асфальтного покриття по провулку Фруктовому.

4. Проведення зовнішнього освітлення по вулицям Локомотивній і Андріївській, провулкам Глінки і Переяславському.

5. Улаштування елементів дитячих ігрових майданчиків біля житлових будинків: №44 по вулиці Переяславській; №31 і №37 по вулиці Щорса; №1 по вулиці Чапаєва;  №56 по вулиці Бутиріна.

6. Встановлення зупинки громадського транспорту в районі пересічення вулиці

Переясловській та вулиці Чкалова.

7. Ремонт спортивного майданчика у дворі будинку 27 по вулиці Щорса.

8. Будівництво спортивного майданчика у дворі між будинками по вулиці Цюрупи, 29 та будинком по вулиці Бутиріна, 52.

9. Витрати для реконструкції перехрестя вулиць 60-річчя Жовтня та Московської і збільшення габаритної висоти залізничного шляхопроводу по вул. Шевченка в бік руху по вул. 50- річчя СРСР необхідні для розроблення схеми організації руху вантажного транспорту по місту Кременчук з забороною руху вантажного транспорту по вулиці Щорса між вулицями Чкалова та вулиці Леонова. 

8.  Депутат Лихошвай Н.В.

    І. Складення проектно-кошторисної документації та робіт з будівництва вуличних водопроводів для забезпечення централізованим водопостачанням мешканців вулиць Сурикова, Саксаганського, Чехова, Паризької Комуни, провулків Суворова та Південного.

     Приблизні розрахунки обсягів та вартості будівництва вуличних водопроводів без врахування підключення абонентів:

     1. Вулиця Сурікова – водопровід діаметром 110 мм, довжиною 280 м:

– вартість проектно-кошторисної документації  – 130 тис. грн.;

– приблизна кошторисна вартість робіт – 110 тис. грн.

     2. Вулиця Саксаганського – водопровід діаметром 110 мм, довжиною 111 м:

– вартість проектно-кошторисної документації  – 6 тис. грн.;

– приблизна кошторисна вартість робіт – 40 тис. грн.

     3. Вулиця Чехова – водопровід діаметром 110 мм, довжиною 71 м:

– вартість  виготовлення  проектно-кошторисної документації  – 4 тис. грн.;

– приблизна кошторисна вартість робіт – 30 тис. грн.

     4. Вулиця  Паризької Комуни – водопровід діаметром 110 мм, довжиною 682 м:

– вартість  виготовлення  проектно-кошторисної документації  – 35 тис. грн.;

– приблизна кошторисна вартість робіт – 300 тис. грн..

    5. Провулок Суворова – вуличний  водопровід діаметром 110 мм, довжиною 250 м:

– вартість  виготовлення  проектно-кошторисної документації  – 11 тис. грн.;

– приблизна кошторисна вартість робіт – 100 тис. грн..

    6. Провулок  Південний – вуличний  водопровід діаметром 110 мм, довжиною 190 м:

– вартість  виготовлення  проектно-кошторисної документації  – 9 тис. грн.;

– приблизна кошторисна вартість робіт – 80 тис. грн.

     Загальна приблизна вартість виготовлення проектно-кошторисної документації та робіт з будівництва вуличних водопроводів вищевказаних вулиць та провулків становить 738 тис. грн.

    ІІ. Ремонт та відновлення зовнішнього освітлення по вулицям Салганній, Житлобудівній, провулку Межевому  (2-й За насип) та частково вулиці Суворова. Орієнтована вартість робіт –300 тис.грн.).

 9. Депутат  Балим О.І.

  Роботи з реконструкції та будівництва дитячих та спортивних ігрових майданчиків.

Термін викон.

Адреса

Бажані заходи

Дитячі майданчики

2014 Квартал 101, буд. 3 Реконструкція та додаткове обладнання  існуючого  дитячого майданчика
2014 вул. Щорса 72,72а,74 Додаткове обладнання існуючих дитячих майданчиків
2014 вул. Щорса 13/66 Реконструкція та додаткове обладнання  існуючого  дитячого майданчика

Спортивні майданчики

2014 Квартал 101, у дворі між будинками  № 1 та № 2 Встановлення баскетбольних щитів, футбольних воріт, перекладин
2014 вул. Щорса70,72,74 Реконструкція футбольного поля та будівництво спортивного майданчика

 

     – заступникам міського голови – 42;

     – структурним підрозділам міськвиконкому36;

     – головам районних рад міста – 2;

    – управляючим компаніям: «ЖРБС», «Добробит», «Перспектива» – 66;

    – іншим  підприємствам, організаціям (установам) – 35.

      Депутати Балим О.І., Столяр П.Д., Кузнєцов С.М., Лихошвай Н.В., які пройшли до  Кременчуцької міської ради за списками партії «Рідне місто», відзвітувались перед виборцями в ході проведення  звіту політичної фракції «Рідне місто» при Кременчуцькій міській раді   12 грудня 2013 року.

      5. За звітний період депутатами політичної фракції «Рідне місто» при Кременчуцькій міській раді  виконано 921 доручення,  пов’язані з депутатською діяльністю.

                                                               Голова  фракції________Ю.В. Гриценко

                                                               Члени фракції  ________О.І.  Максак

                                                                                              ________ В.В. Волошин

                                                                                              ________ К.О. Юхно

                                                                                              ________ Г.А. Гладенька

                                                                                              ________ І.А.  Березенський

                                                                                               ________ О.А. Роженко

                                                                                                ________ В.В. Величко

                                                                                                ________ О.І.  Балим

                                                                                                 ________С.М.Кузнєцов     

                                                                                                 ________ Н.В. Лихошвай

                                                                                                 ________ П.Д. Столяр

                                                                                                                                        ЗВІТ                                                                                                      про здійснення депутатських повноважень  депутатів Кременчуцької міської ради  VІ скликання

обраних в одномандатних  виборчих округах

                                          

№ п/п

НАЙМЕНУВАННЯ   ЗАХОДІВ

За                   2013рік

Короткий зміст заходу

 1.  
Діяльність депутатів в раді та її органах, до яких їх обрано. Участь у:

 

 

– роботі сесій;

11

Протягом  року

– постійних чи тимчасових комісіях ради;

12

В засіданнях  постійних  та  тимчасових депутатських комісіях ради
– робочих групах;

11

Перевірки стану об’єктів промисловості, будівництва, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення  районів міста
– семінарах;

2

 
– круглих столах;

4

 
– розробці проектів рішень;

7

 
– пропозицій до проекту рішень;

20

 
Кількість виступів і обговорень питань порядку денного сесій

15

 
Участь депутата в особистому прийомі громадян міським головою

12

 
 1.  
Реалізація депутатом своїх повноважень у виборчому окрузі, а саме:

 
а) здійснення прийому громадян:

 
   – кількість прийомів громадян за звітний період;

583

Прийом здійснюється  згідно графіку прийому виборців депутатам Кременчуцької міської ради V1 скликання фракції партії «Рідне місто»
   – кількість виборців, які звернулися до депутатів.

921

 
б) розгляд депутатами від членів територіальної громади округів (кількість звернень тощо):

 

 
   – пропозицій;

16

Про покращення стану екології та благоустрою міста,  по наданню житлово-комунальних послуг  тощо.
   – заяв;

369

Про вирішення соціальних питань;  виділення  додаткових маршрутних автобусів і комунального електротранспорту; освітлення при будинкової території; житлово-комунальних питань, екології та благоустрою  тощо.
   – скарг;.

526

Проблемні питання мешканців житлових будинків щодо ремонту між квартальних доріг, покрівель дахів, теплового опалення, електролічильників, ліфтів, освітлення , інженерних мереж, надання комунальних послуг; вирішення проблем земельних ділянок приватного сектору на округах, тощо
   – вивчення громадської думки і потреб виборців

10

З питань: вивчення громадської думки щодо пропозицій від фракції партії  «Рідне місто» про 50% оплату проїзду в комунальному транспорті міста для учнів та студентів навчальних закладів;  створення  місць відпочинку і дозвілля мешканців, згідно міської програми «Сучасний двір»;  внесення змін до генерального плану міста; екологічної безпеки мешканців міста, створення нових зелених зон, парків та скверів тощо.
   – порушення депутатами перед органами виконавчої влади і місцевого самоуправління, організаціями нагальних   питань, актуальних для виборців.

224

Вирішення проблемних питань виборців на виборчих округах.
 1.  
Кількість звернень, заяв, скарг членів територіальної громади округів, які:    
– вирішено позитивно;

906

 
– вирішено частково;

15

 
– не вирішено.

 
 1. ;
Зауваження, пропозиції, висловлені на адресу ради та її органів:              

224

 
а)  Мера і заступників міського голови:

85

 
– Бабаєва О.М.;

43

 

   

Проблемні питання, пов’язані з наданням матеріальної допомоги із міського бюджету  незахищеним верствам населення; головам ОСББ на ремонт покрівель дахів і інженерних мереж; вирішення житлово-комунальних проблем мешканців округів.
– Івка В.М. – секретаря міськради;

1

Про  подання пропозицій депутатів фракції «Рідне місто» щодо включення в проект міського бюджету на 2014 рік по вирішенню проблемних питань на  виборчих округах.
– Погрібного А.М.;

3

З питань забезпечення підготовки проектів програм соціально-економіч-ного та культурного розвитку, цільових програм з інших питань самоврядування;
– Музика Г.М.

 
– Неіленко Т.Г.;

 
– Шаповалова Р.В.- керуючого справами міськвиконкому

4

Про розгляд питань улаштування скверу на квт.278 та інші на засіданні міської комісії
– Малецького В.О.;

5

Про розгляд проекту міської програми «Улаштування пам’ятних місць відомим кременчужанам і пам’ятним подіям у парках і скверах в м. Кременчуці на 2012-2016рр.»  і допомоги у працевлаштуванні на роботу громадянина.
– Калашника В.В.;

4

Про надання матеріальної допомоги міською владою незахищеним верствам населення.
– Медведовського В.В.;

24

 

Про вирішення нагальних проблем мешканців виборчих округів  з питань ЖКГ (дороги, водовідведення, тиск води на верхніх поверхах житлових будинків, дитячі майданчики тощо).
б) Структурні підрозділи міськвиконкому:

36

 
– апарат міської ради;

1

Про  подання пропозицій депутатів фракції «Рідне місто» щодо включення в проект міського бюджету на 2014 рік по вирішенню проблемних питань на  виборчих округах.
– організаційно-контрольний відділ;

 
– відділ бухгалтерського обліку та звітності;

 
– відділ по роботі з документами;

 
– відділ по роботі із зверненнями громадян;

 
– відділ інформаційно-комп’ютерних технологій;

 
– юридичний відділ;

 
– відділ з питань державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців;

 
– фінансове управління виконкому міської ради;

 
– управління економіки;

 
– управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики;

 
– управління земельних ресурсів міськвиконкому

1

Про встановлення власників земельних ділянок по вул.. М.Жукова
– відділ транспорту та енергетики;

 
– відділ фізичної культури та спорту;

2

Про включення пропозицій  до проекту міської програми  створення спортивних ігрових  майданчиків в місті
– управління культури та туризму;

 
– управління містобудування та архітектури;

1

Про надання інформації про користувача земельної ділянки приватного сектору по вулиці Радянської Армії
– відділ екологічної безпеки;

 
– управління житлово-комунального господарства;

32

Про вирішення  проблемних  житлово-комунальних питань на окрузі
– управління благоустрою та екології

3

Про перевірку законності встановлених МАФ та прийняття заходів
– відділ оперативного контролю за станом у місті;

 
– адміністративно-господарський відділ;

 
– управління з питань НС та ЦЗН;

 
– управління у справах сім’ї, дітей та молоді;

 
– департамент праці та соціального захисту населення;

3

Про облік інвалідів і постановку в чергу на улаштування пандусів  та по пенсіям громадян.
– управління освіти;

 
– фонд міського майна

1

Про надання інформації щодо приміщень, будівль та споруд, які знаходяться у комунальній.власності міста
– відділ з обліку та розподілу житлової площі

1

Про можливість надання сім’ї  житла у гуртожитку по провулку Л.Толстого
– управління капітального будівництва.

1

Про перевірку наявності та стану  зовнішньої зливової каналізації житлового будинку №36 кварталу 278
в) районні Ради  м. Кременчука

2

 
– Автозаводська;

4

Вирішення проблемних питань на окрузі
  – Крюківська.

 
 1.  
Доручення, надані депутатам у зв’язку з їх депутатською діяльністю, та їх виконання

921

Виконані.

                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             Голова фракції партії «Рідне місто»  ____                 Ю.В. Гриценко  

             Кременчуцької міської ради  VІ скликання

 

Залишити відповідь