Зворотнього ходу для тарифів в маршрутках немає?

931f87f2d2_205739

Міську владу просять переглянути тарифи у маршрутках у бік зменшення. Таку пропозицію на розгляд міського виконавчого комітету винесла громадська активістка. член виконкому А. Павленко. Пані Анна навела приклад Кривого Рогу, де міська влада перейнялася питання зменшення вартості проїзду з 4,5 до 4 грн.– У Кривому Розі вже переглядають тарифи на зменшення. Так у них маршрути значно більші за наші. Вважаю, що у нас теж потрібно це зробити, бо 4 гривні за одну поїздку дуже багато, – наголосила А. Павленко.
Зазначимо, що вартість проїзду у кременчуцьких маршрутках підвищили з 3 до 4 грн з 12 березня. Водночас минулого тижня вартість пального на автозаправках міста подешевшала.

One thought on “Зворотнього ходу для тарифів в маршрутках немає?

  1. Володимир сказав:

    В маршрутки їздять майже порожні. Кременчук не Київ. У нас відстані не такі як в столиці. Заводи стоять, а маршрутчики жирують. Так як нас обслуговують маршрутчики, то і 3 гривні їм забагато платити. Вважаю, що слід повернутись до старих тарифів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто