Більше 600 кременчужани скоштували солдатської каші

9 травня після закінчення урочистого мітингу-реквієму біля Меморіалу «Вічно живим» всі бажаючі могли спробувати справжньої солдатської каші, випити «фронтові 100 грам» чи стакан узвару за Перемогу під пісні воєнних часів. Кашу у польовій кухні приготували військові повара в/ч 3059, а організаторами заходу виступили «Об’єднання ветеранів війни і військових конфліктів «Бойове братство» разом із Всеукраїнським благодійним фондом «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. Солдатську кашу в День Перемоги скоштували більше 600 кременчужан, а найбільше смачною солдатська каша здавалася дітям.

DSCF2431–   Традиційно четвертий рік поспіль разом з начальником  військового гарнізону  полковником Миколою Комлик ми організуємо такий захід для всіх кременчужан. Військові виставили бойову техніку, а «Бойове братство» організувало «солдатський привал», щоби і діти, і дорослі змогли відчути дух того часу, були вдячні ветеранам за Перемогу, та завжди пам’ятали і пишалися історію своєї країни, – пояснив ідею заходу голова «Об’єднання ветеранів війни і військових конфліктів «Бойове братство» Олег Фещенко.

DSCF2392 DSCF2406 DSCF2413 DSCF2424 DSCF2441 DSCF2450 DSCF2456 DSCF2462

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто