«Дарунок рідному місту»

Напередодні Дня міста, 27 вересня, в загальноосвітній школі №1 пройшов конкурс-фестиваль інсценізованої патріотичної пісні «Дарунок рідному місту», присвячений 70-й річниці визволення Кременчука від фашистських загарбників. Він став справжнім святом дитячої творчості, таланту, та натхнення. Почесними гостями на конкурс були запрошені представники громадської організації «Рідне місто», які виступили в ролі журі та підготували подарунки для переможців шкільного пісенного фестивалю.

DSCN1943Відкриваючи конкурс директор школи Людмила Яшина нагадала про події 70-річної давнини, розповіла про героїзм визволителів Кременчука та наголосила на тому, що через пісенне мистецтво шкільний конкурс-фестиваль виховує у дітей почуття патріотизму, шанобливе ставлення до історії своєї Батьківщини та повагу до подвигів наших дідів.

У фестивалі прийняли участь 8-11-ті класи школи, кожний з яких підготував яскраву виставу і заслужено отримав гарячі оплески вщент наповненого учнями та батьками глядацького залу. Але найбільше щиро і зворушливо прозвучала костюмована пісенно-танцювальна композиція «Тальяночка», з якою виступили наймолодший колектив учасників фестивалю – учні 8-А класу (класний керівник – Лашина О.М.). Саме цей колектив журі одноголосно визнало переможцем конкурсу.

Призерами фестивалю стали творчі колективи 10-Б – за артистичну композицію «Пісня військового кореспондента», та 9-Б – за музично-літературну композицію, супроводжувану піснею про Кременчук та запальним сучасним танцем. У різних номінаціях конкурсу-фестивалю також були відмічені театралізована вистава з піснею «Огонек» 11-Б, яскрава костюмована композиція «День Победы» 11-А, та танок з піснею «Україна – це ми!» 9-А класів.

Поки журі визначало переможців кращі солісти ЗОШ №1 Єлизавета Кожушко, Єлизавета Котельникова, та Валерія Попеску виконали для всіх присутніх спеціально підготовлену пісню «Рідне місто».

Голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко нагородив переможців конкурсу почесними дипломами та цінними подарунками, а всіх учасників фестивалю – дипломами та солодкими призами.

 HPIM7926 HPIM7936 HPIM7940 DSCN1883

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто