Депутат від партії «Рідне місто» привітав ветеранів та організував суботник

29 квітня Рада ветеранів мікрорайону №16 разом із депутатом міської ради Ігорем Березенським (фракція партії «Рідне місто») провели вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни до Дня Перемоги у бібліотеці Кременчуцького ліцею нафтохімічної промисловості. Депутат привітав ветеранів та висловив їм слова щирої подяки та пошани за їх ратний подвиг. Трьом учасникам бойових дій в роки війни: Лапину Петру Карловичу, Сиротенку Василю Абрамовичу, та Попенку Володимиру Єгоровичу під час вшанування Ігор Березенський вручив подарунки до свята, а тим ветеранам його виборчого округу №19, які за станом здоров’я не змогли прийти на свято, подарки були привезені до квартир.

  Цього ж дня депутат, спільно з Радою ветеранів мікрорайону №16, організували суботник по прибиранню території між будинком №7 по вул. Червоних слідопитів та котельною. Близько 15-ти ветеранів праці, дітей війни та активістів ГО «Рідне місто» протягом трьох годин прибирали захаращену територію біля дитячого майданчику, та назбирали величезну купу сміття, яку вивіз самоскид.Суботник

«Депутати партії «Рідне місто» завжди допомагають ветеранам нашого мікрорайону. Цього разу окрім поздоровлень учасників бойових дій за ініціативою Ігоря Березенського члени Ради ветеранів мікрорайону №16 вирішили до Дня Перемоги провести суботник по благоустрою території в районі дитячого майданчику. І ми показали, що у ветеранів ще є «порох у порохівницях» і дали гарний приклад молоді», – пояснила голова Ради ветеранів мікрорайону Лідія Тригуб мету суботнику.

 Березенский на суботнику

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто