Депутат від “Рідного міста” влаштував свято вулиць Ткаченка та Марії Раскової

25 квітня на території Кременчуцького професійного ліцею ім. А.С.Макаренка пройшло свято вулиць Ткаченка та Марії Раскової до Дня Перемоги, приурочене до Дня Перемоги. Разом з працівниками Автозаводського райвиконкому влаштував свято для ветеранів війни та мешканців мікрорайону депутат Автозаводської районної ради від партії “Рідне місто” Іван Максак.

МаксакКонцерт, який для почесних гостей приготували учні ліцею, нікого не лишив байдужим. Присутні на святі ветерани Великої Вітчизняної війни та праці, діти війни, депутати Автозаводської районної ради та мешканці мікрорайону №2 не переставали аплодувати колективам художньої самодіяльності ліцею. Розпочалося свято виступом колективу барабанщиць. Потім свій стройовий вишкіл та вміння ведення рукопашного бою ветеранам продемонстрували учні Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Протягом всього свята присутніх розважали піснями військових часів та українськими танцями.

Після поздоровлення з Днем Перемоги, депутат Автозаводської районної ради від фракції партії «Рідне місто», директор ліцею Іван Максак вручив ветеранам війни подарунки до свята.

– Ваш подвиг завжди залишиться в пам’яті народу. На уроках ми завжди наводимо в приклад учням ваші мужність і героїзм. Великий вам уклін і за те, що продовжуєте виховувати молоде покоління! – зазначив Іван Максак.

Пам’ять про загиблих у роки війни вшанували хвилиною мовчання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто