Депутати партії «Рідне місто» почали звітуватися перед виборцями

Депутати з фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді у грудні звітуються перед виборцями за рік своєї роботи. Звітну кампанію розпочав голова фракції, депутат міської ради від виборчого округу № 14 Юрій Гриценко. 2-го грудня у приміщенні Ради громадськості мікрорайону №10 відбулася його зустріч з виборцями. Юрій Гриценко розповів про те, що вдалося зробити за час роботи депутатом, та окреслив свої плани на наступний рік.

HPIM8169Мешканці мікрорайону порушили перед депутатом кілька проблемних питань, зокрема поганого стану внутрішньо квартальних доріг, необхідність закриття проїзду по бруківці вул. М. Жукова великовантажного автотранспорту, погане освітлення пров. Гомельського, недостатній тиск води у багатоповерхівках квт 278. Мешканці багатоповерхівок по вул. Радянської Армії,138 та вул.Керченська,3-а висловили скарги на роботу інженерних мереж холодного водопостачання та прохання допомогти у відновленні бойлерної, яка забезпечує тиск холодної води у їх будинках.

Юрій Гриценко пообіцяв допомогти у вирішенні всіх проблем та заявив, що депутатська фракція партії «Рідне місто» успішно виконує свою виборчу програму і завжди доводить всі справи до завершення.

Найближчими днями всі 12 депутатів партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді, та 6 депутатів у Автозаводській та Крюківській райрадах звітуються перед своїми виборцями. А 12 грудня у ТРК «Європа» пройде загальний звіт фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді з запрошенням активістів партії та ГО «Рідне місто», на якій будуть підведенні підсумки роботи фракції та окреслені завдання на майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто