Депутати «Рідного міста» на день Святого Миколая привітали дітей психоневрологічного санаторію

У день Святого Миколая почесну місію добрих чарівників в обласному дитячому психоневрологічному санаторії «Славутич» виконали депутати міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко та Віталій Величко. У цьому закладі депутати від «Рідного міста» не вперше.

Детский санаторий - дети– Ми приїжджаємо не лише з метою порадувати дітей подарунками, а й допомогти санаторію у вирішенні проблем, – розповідає лідер депутатської фракції Юрій Гриценко. – Нам дещо вже вдалося, але, на жаль, і досі санаторій фінансується з обласного бюджету за якимось залишковим принципом. Заклад уже давно потребує комплексного капітального ремонту, оновлення меблів. Будівлі санаторію без малого 75 років.

Рік тому, після відвідання закладу, міські депутати від партії «Рідне місто» звернулись до обласної ради з проханням позачергово виділи гроші на ремонт приміщення складу в санаторії «Славутич». Складський будиночок міг просто обвалитися. Це депутатське звернення підтримав і виступив з особистим клопотанням з приводу ремонту депутат облради та Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин. Кошти в сумі 87 тис. грн були виділені, і вже цього року ремонт зробили.

– Приміщення складу нарешті відремонтували. Замінили дах, ліквідували усі тріщини, ззовні побілили, а всередині зробили капітальний ремонт, – показала оновлений склад головний лікар санаторію Ганна Добрик.

Сьогодні у санаторії перебувають 49 дітей. В основному це діти, які страждають від нервових розладів. Більшість із них із неповних або неблагополучних родин, мають батьків, позбавлених батьківських прав.

«Буває так, що діти не бачать своїх батьків місяцями», – розповідає завідуюча навчально-виховною роботою Оксана Масюк. Тому візит гостей на День Святого Миколая зі смачними подарунками – неабияка подія для дітей! Загалом вихованцям санаторію депутати передали близько 70 подарунків.

На знак подяки талановиті діти з радістю заспівали для гостей пісню про справжню доброту – доброту душі, пісню про те, що людина – багата, коли цю доброту має.

 

Детский санаторийМаловідомий санаторій

Обласний дитячий психоневрологічний санаторій «Славутич» розташований на околиці Крюкова, ближче до вагонзаводу. Жителі частіше називають цей заклад спецшкола чи інтернат, бо назва «санаторій» у них асоціюється зовсім з іншим комфортом.

Сьогодні заклад надає комплексне лікування і виховання дітям зі складною долею. Тут розташована і школа 1-2 ступеня. Вчителі і лікарі працюють індивідуально з кожною дитиною, у другу половину дня з дітьми займаються вихователі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто