Діяльність депутатів

Наші діти не повинні дихати отрутою!

Голова фракції “Рідне місто” Олександр Роженко звернувся до Харківського НДІ судових експертиз ім. Бокаріуса з питання проведення експертизи забруднення повітря на Молодіжному. В офіційній відповіді йдеться, що судова експертиза буде проведена в вересні 2018 року.

XVI сесiя мiської ради Кременчука

На чергову сесiю мiськоI ради  VII скликання для розгляду депутатами було внесено 65 питань.

644_145622904470859

[Читати далі]

Виставка робіт учасників міського товариства інвалідів

29 листопада в приміщенні Кременчуцького виконкому, під час проведення XVI сесії міської ради, відбулась Виставка робіт мешканців нашого рідного міста з міського товариства інвалідів.

15193626_1357564297618533_7751745245608518746_n

[Читати далі]

Мiська влада вiдзначила роботу депутатiв

До Дня місцевого самоврядування, який відзначається на початку грудня, під час XVI сесії міської ради, міською владою були вiдзначенi депутати, чий внесок у розвиток мiста за минулий рiк, на думку багатьох мешканцiв мiста i громадськостi, був найвагомiшим.

big-2477

[Читати далі]

Кременчужани познайомились з мусульманською культурою і історією Ісламу.

В рамках проведення Днів ісламської культури в Кременчуці, мешканці нашого рідного міста, змогли познайомитися з маловідомою для них культурою та релігією мусульманського світу.

abuja_tcm631-2363915

[Читати далі]

Прийом мешканців депутатами “Рідного міста”

Депутати фракції “Рідне місто” відновили щотижневий прийом мешканців міста в Громадській приймальні ГО “Рідне місто” за адресою: проспект Свободи 78А.

znak_rm

Прийом мешканців ведуть п*ять депутатів. Графік прийому мешканців депутатами фракції “Рідне місто”:

[Читати далі]

Дні ісламської культури в Кременчуці

27 листопада в нашому рідному місті відбулася важлива для місцевих мусульман подія, розпочались Дні ісламської культури в Кременчуці, які проходять в приміщенні Бібліотеки імені Горького на вул. Європейській 66/13. Знайомство кременчужан з історією та культурою ісламського світу відбуватиметься протягом двох днів 27-28 листопада.

4-123

[Читати далі]

Бути чи не бути “Муніціпальній поліції” в Кременчуці? Депутати готуються до чергової сесії

Перед черговою сесією, що відбудеться 29 листопада, питання порядку денного наступної сесії розглядаються у профільних депутатських комісіях.

n22a4162

[Читати далі]

КП “Благоустрій Кременчука” виконує роботи по кронуванню дерев.

На початку листопада КП “Благоустрій Кременчука” розпочало виконання робіт з кронування сухостійних та фаутних дерев, а також кронування пухових тополь, які знаходяться в безпосередній близькості від житлових будинків, шкіл та дитячих садків.

1052

[Читати далі]

Чергова сесія міської ради відбудеться 29 листопада

Визначено порядок денний чергової сесії міської ради Кременчука. Сесія запланована на 29 листопада.

mrada

[Читати далі]