Василь Волошин: «Ми маємо вирішити головну проблему району – розбиті внутрішньоквартальні дороги»

Волошин В.В.Василь Васильович виборов перемогу на 20 мажоритарному виборчому окрузі Кременчука. Це великий, густонаселений округ, де лишень кременчужан, що мають право голосувати, мешкає понад шість тисяч. Як і в будь якому окрузі міста, проблем тут вистачає, та серед головних – комунальні та проблемні дороги. Не менш важливим для депутата є підтримка й розвиток спортивної та талановитої молоді.

Робота депутата у 2012 році

Встановлено новий великий спортивний майданчик з різноманітними елементами в районі будинків 1/10, 3, 7 по проспекту 50 років Жовтня.
Частково проведено ямковий ремонт на окрузі. Було відремонтовано 70 – 75 відсотків усіх внутрішньоквартальних доріг.

Постійна щорічна допомога ЗОШ № 8 та ЗОШ № 17. На перший та останній дзвоник школа отримує подарунки та спортивний інвентар. (Подарунки завжди купуємо виключно ті, які потрібні школі й які замовляють).

Постійна допомога ветеранам ВВВ та пенсіонерам на окрузі. Так сталося, що на 20 окрузі мешкає велика кількість ветеранів, інвалідів. Завдяки активній співпраці з радою ветеранів ми надаємо їм допомогу на всі свята. Така підтримка надається виключно через ради ветеранів до Дня міста, Дня Перемоги, інших подібних свят.

Організація святкових, урочистих заходів до міських свят.

Встановлено нову колонку для питної вони у дворах будинку 20/2 по вулиці Тельмана.

При її встановлені виникла доволі цікава ситуація. Колись тут вже було пробито свердловину, становлено колонку, однак труби в ній проіржавіли, якість води була зовсім не питною й навіть не технічною. Коли ми почали проводити роботи по встановлено нової колонки, виявилося, що частина мешканців взагалі не готова до цього й не бажає оновлення. Довелося ініціаторам, які зверталися з проханням відновити колонку, збирати підписи з мешканців будинків, щоб робити таки розпочалися.

У 2012 році було завезено чистий пісок в усі пісочниці та на всі дитячі ігрові майданчики округу. Малеча та батьки були дуже задоволені. Бо все літо дітки мали змогу гратися у своїх дворах, а не ходити в інші. У цьому році ми поки не можемо цього зробити, бо міська санепідемстанція не дає дозволів.

Постійно ведемо роботу з юридичної підтримки людей, які належать до категорії «діти війни» та пільговиків. Вони можуть отримувати безкоштовні юридичні консультації.

Найбільшим досягненням у роботі за минулий рік, я вважаю те, що вдалося зберегти городи для мешканців вулиці Тельмана. На пустирі з одного боку вулиці мешканці прилеглих будинків організували собі городи. Звісно, жодних дозвільних документів на це у них не було. Та головною проблемою було те, що навколо почали «виростати» справжні смітники. Міською владою було прийнято рішення прибрати сміття, забори й самі городи з цього пустиря. До мене звернулися мешканці із проханням допомогти їм залишити цю землю під маленькі городні ділянки. З цією ініціативою я звернувся до мера міста Олега Бабаєва. І компроміс було знайдено. КП «Благоустрій Кременчука» привів пустир у порядок. Було прибрано сміття й забори, а люди отримали змогу як і раніше вирощувати там овочі. Головною вимогою збереження городів було дотримання чистоти без утворення смітників.

У робочому режимі вирішуємо питання житлово-господарського комплексу. Налагоджено тісну співпрацю з керуючою компанією «Житлорембудсервіс». На всі звернення й прохання керівництво компанії реагує дуже швидко: регулярно проводяться ремонтні роботи, йде заміна старих лав, оновлення дахів, ведуться роботи у під’їздах та багато іншого.

Плани в роботі

В першу чергу слід завершити роботу, яка була розпочата у минулому році, – це продовження ремонту внутрішньоквартальних доріг. У планах відремонтувати весь округ, а краще й район. Адже люди мають ходити та їздити нормальними дорогами, а не долати перешкоди й намагатися перескочити ями.

Буде продовжено роботу за зверненнями громадян. Це стосується питань УЖКГ, юридичного характеру та благодійності.

До 70-річчя визволення Кременчука готується два великих святкових концерти з програмою урочистих заходів, що будуть проведені як на окрузі, так і у школах, якими ми постійно опікуємося. Цього дня багато уваги й допомоги буде спрямовано на ветеранів.

Як завжди, до свята Першого дзвоника учні та педагогічні колективи підшефних шкіл отримають подарунки.

Є бажання встановити колонку для питної води у дворах будинків 10,12,14 по вулиці Тельмана.

Важливу ланку у нашій роботі займають пільговики та «діти війни», тож і у цьому напрямку роботу буде продовжено.

ЛЕГІОН:

Василь Волошин є заслуженим тренером України з дзюдо й працює у клубі спортивних єдиноборств «Легіон». Тут займається величезна кількість юнаків та дівчат з усього міста. Вихованці неодноразово привозили медалі найвищого ґатунку зі змагань державного, європейського та світового рівнів.
Почесним президентом клубу «Легіон» є Володимир Матицин.

ПРИЙОМ ДЕПУТАТА

1 понеділок кожного місяця з 15.00-18.00 в приміщенні РГСН мікрорайону № 16, вул. Тельмана, 26.

Телефон: 4-88-49

Євгенія Гамза

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто