Голова ГО “Рідне місто” привітав ветеранів на святі вулиці Карбишева

Напередодні Дня Перемоги, 24 квітня, у приміщенні Ради громадськості мікрорайону №10 Автозаводський райвиконком провів свято вулиці ім. Дмитра Карбишева. Ветеранів Великої Вітчизняної війни та мешканців вулиці, привітав депутат міської ради, голова фракції партії «Рідне місто» Юрій Гриценко та колектив художньої самодіяльності терцентру Автозводського району «Калина». Перед початком свята кожному із присутніх волонтери ГО «Рідне місто» пов’язали на груди Георгіївську стрічку.

Григорій Опанасович Бондаренко -  підполковник у відставці, у 1941 році зустрів війну сержантом у Кременчуцькій дивізії народного ополчення, обороняючи підступи до міста. Василь Іванович Лисак – воював у складі 1-го Українського фронту, у квітні 1945 року приймав участь у штурмі Зеєловських висот – останнього укріпрайону перед Берліном, нагороджений багатьма орденами та медалями

Григорій Опанасович Бондаренко – підполковник у відставці, у 1941 році зустрів війну сержантом у Кременчуцькій дивізії народного ополчення, обороняючи підступи до міста.
Василь Іванович Лисак – воював у складі 1-го Українського фронту, у квітні 1945 року приймав участь у штурмі Зеєловських висот – останнього укріпрайону перед Берліном, нагороджений багатьма орденами та медалями

Після поздоровлення Юрій Гриценко вручив ветеранам святкові подарунки, а по завершені концерту та всіх урочистостей ветеранів мікрорайону пригостили солодощами та традиційними на свято Перемоги «фронтовими 100 грамами».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто