«Рідне місто» вручило паспорти юним кременчужанам

Більшість дорослих давно забули той момент, коли отримали свій перший паспорт. Та й зазвичай це відбувалося буденно – одного дня ми приходили до паспортного столу, розписувалися у відомості – й просто його забрали. 18-ти мешканцям Автозаводського району м.Кременчука пощастило більше: вони отримали паспорти в урочистій атмосфері у приміщенні громадської організації «Рідне місто».

 DSCF1309Така важлива для 16-річних кременчужан подія відбулася 30-го січня. На урочисте вручення паспортів юні громадяни України та їх батьки прийшли трохи раніше призначеного часу: все-таки, мить хвилююча. Після привітань та побажань бути гідними громадянами своєї держави паспорти з рук голови ГО «Рідне місто» Юрія Гриценка та заступника начальника Автозаводського райвідділу управління державної міграційної служби України в Полтавській області Олени Коль нарешті потрапили до рук своїх власників. І слід додати, що паспорти ці були не звичайні, а в оригінальних обкладинках з гербом міста та зображенням Кременчука.

– Я знаю, наскільки важливо отримувати паспорт, – зазначив Юрій Гриценко. – Дуже хотілося зробити так, щоб ця мить вам запам’яталась на все життя. Тому ми вирішили не лише запросити вас усіх до цієї зали та створити в ній атмосферу свята, але й підготували невеличкий сюрприз: обкладинки для паспортів з символікою Кременчука та нашої громадської організації!

Як зазначила Олена Коль, за урочистої атмосфери паспорти у Кременчуці вручають не так вже й часто: зазвичай усе відбувається за схемою «прийшов-розписався-забрав». Тому вона подякувала голові ГО «Рідне місто» Юрію Гриценко за свято, яке він влаштував для 16-річних громадян Автозаводського району. До речі, цього дня вони відчули себе мало не зірками: їх фотографувала кореспондент газети «Кременчуцька Панорама» та запитувала про їх почуття. Наприкінці свята мати 16-річної дівчини Наталя Марченко вручила організаторам заходу букет квітів, а всі батьки висловили слова щирої подяки за такий чудовий захід!

 Урочисте вручення паспортів відбулося в рамках проекту «Я – громадянин України», який спільно реалізують ГО «Рідне місто» та Автозаводського РВ УДМС України в Полтавській області.

Мати з донькою після отримання парспорту громадянина України

Мати з донькою після отримання парспорту громадянина України

 

 

 

 

 

 

 

 

Мати 16-річної дівчини Наталя Марченко: «Коли нам запропонували отримати паспорт в офіційній урочистій атмосфері в приміщенні ГО «Рідне місто» – ми з радістю погодились. Адже це важлива подія, і так вона запам’ятається на все життя. 

Маша (дочка): «Важко щось сказати про свої почуття – ще не встигла усвідомити, що в мене вже є паспорт. Мабуть, особливі відчуття прийдуть, коли я вперше ним скористаюся».

DSCF1341

 

 

 

 

 

 

DSCF1307DSCF1302DSCF1320DSCF1316

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.