«Рідне місто» звітувалося

У суботу, 17 серпня, громадська організація «Рідне місто» провела звітні збори, на яких її голова Юрій Гриценко розповів членам організації та почесним гостям про добрі справи, виконані «Рідним містом» за останній рік, та окреслив плани на майбутнє.

Голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко вручає почесний диплом за плідну співпрацю представнику Кременчуцького льотного коледжу НАУ Миколі Гальченку

Голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко вручає почесний диплом за плідну співпрацю представнику Кременчуцького льотного коледжу НАУ Миколі Гальченку

У мультимедійній презентації йшлося про участь організації у військово-патріотичних проектах, таких як акція «Георгієвська стрічка» до Дня Перемоги, спортивні змагання з призовниками, конкурс патріотичної пісні та інші творчі проекти, роботу з дітьми та учнівською молоддю, проведення різноманітних спортивних змагань та екологічних акцій, традиційний проект «Ми – клас», новий проект «Мій учитель», проекти по благоустрою прибудинкових територій та влаштуванню сучасних дитячих майданчиків та інше. Вся ця робота проводиться при тісній співпраці з ветеранськими організаціями, зокрема «Об’єднанням ветеранів війни на військових конфліктів «Бойове братство», молодіжними організаціями (МГО «Нова хвиля»), міським управлінням освіти (керівник Геннадій Москалик), та при підтримці міської влади (заступник міського голови з гуманітарних питань Віктор Калашник).

Юрій Гриценко відзначив найбільш активних членів організації, вручивши їм дипломи, грамоти, флешки та майки із логотипом «Рідного міста». На зібранні до лав ГО «Рідне місто» під оплески присутніх були прийняті нові члени.

– «Рідне місто» об’єднало активних та небайдужих людей. Разом ми добилися успіхів у багатьох справах. Наша організація, здобувши авторитет і довіру кременчужан, зуміла об’єднати громадськість міста та готова й надалі плідно працювати на користь його мешканців. Ми залишаємося відкритими для всіх, хто хоче зробити Кременчук ще кращим», – підвів підсумки зібрання Юрій Гриценко.

 HPIM7815 HPIM7834 HPIM7837 HPIM7842 HPIM7845

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто