Завдяки «Рідному місту» у 10-ти парках та скверах Кременчука другий рік працює безоплатний Wі-Fі Інтернет

З весни минулого року за ініціативи громадської організації «Рідне місто» та при підтримці депутатів міської ради фракції партії «Рідне місто», у 10-ти парках Кременчука працює безоплатний Wі-Fі Інтернет. ГО «Рідне місто» запрошує всіх, хто відпочиває у цих парках та скверах, користуватися безкоштовним Інтернетом.

Список місць, де працює безоплатний Wі-Fі Інтернет: парки «Воїнів-інтернаціоналістів», Миру, “Ювілейний” (напроти МПК), Міський сад, сквери «Жовтневий», «Сосновий» (Водоканал), в районі «Пентагону», біля фонтану напроти ПК «КрАЗ», на бульварі Пушкіна, та біля центральної прохідної КВБЗ. Пароль для вільного доступу: RIDNE MISTO.

Нагадаємо, що 4 квітня, під час проведення «Зеленої толоки» у парку «Воїнів-інтернаціоналістів» заступник міського голови Віталій Малецький повідомив, що в цьому парку запрацював безкоштовний Wі-Fі Інтернет, організований міською владою на додаток до вже існуючого (від «Рідного міста»). Ще один безкоштовний Wі-Fі Інтернет був раніше організований міською владою у Придніпровському парку.

Залишити відповідь