Завдяки «Рідному місту» у 10-ти парках та скверах Кременчука другий рік працює безоплатний Wі-Fі Інтернет

З весни минулого року за ініціативи громадської організації «Рідне місто» та при підтримці депутатів міської ради фракції партії «Рідне місто», у 10-ти парках Кременчука працює безоплатний Wі-Fі Інтернет. ГО «Рідне місто» запрошує всіх, хто відпочиває у цих парках та скверах, користуватися безкоштовним Інтернетом.

Список місць, де працює безоплатний Wі-Fі Інтернет: парки «Воїнів-інтернаціоналістів», Миру, “Ювілейний” (напроти МПК), Міський сад, сквери «Жовтневий», «Сосновий» (Водоканал), в районі «Пентагону», біля фонтану напроти ПК «КрАЗ», на бульварі Пушкіна, та біля центральної прохідної КВБЗ. Пароль для вільного доступу: RIDNE MISTO.

Нагадаємо, що 4 квітня, під час проведення «Зеленої толоки» у парку «Воїнів-інтернаціоналістів» заступник міського голови Віталій Малецький повідомив, що в цьому парку запрацював безкоштовний Wі-Fі Інтернет, організований міською владою на додаток до вже існуючого (від «Рідного міста»). Ще один безкоштовний Wі-Fі Інтернет був раніше організований міською владою у Придніпровському парку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто