Для Сергія Мельника допомога людям не обмежується депутатськими повноваженнями

Вперше обраний в 2015 р. депутатом  Кременчуцької міської ради від політичної партії «Рідне місто» Сергій Мельник – людина, добре відома на своєму виборчому окрузі. Адже мешкають тут переважно працівники вагонобудівного заводу, де також працює і Сергій Мельник. Його посада висока – директор виробництва ПАТ «КВБЗ», звісно, він багато спілкується з колективом підприємства, вирішує численні питання. Однак, попри напружений графік роботи, у Сергія Мельника вистачає часу й на депутатську діяльність. Звернення виборців вже зовсім іншого, побутового, спрямування, але, щоб допомогти людям, Сергію Мельнику нерідко доводиться  використовувати й можливості свого підприємства.

 

 

 

 

 

 

Депутат Сергій Мельник проводить прийом виборців у другий вівторок місяця  з 14.00. до 16.00. за адресою: контакт-центр №24, вул. Республіканська, 81.

На прийом до депутата від партії «Рідне місто» Сергія Мельника завжди приходять чимало людей. Його округ розташований на Раківці, в районі, який часто називають околицею міста, забутою владою. Тож проблем тут вистачає. На зустрічах з депутатам виборці говорять про наболіле, скаржаться на бездіяльність комунальників і посадовців, просять допомогти. Сергій Мельник робить усе, що може в рамках своїх депутатських повноваженнях  і навіть більше.

Наприклад, за сприяння депутата Мельника в 2016 р. через благодійний фонд «Крюківвагон» було надано, згідно з заявами виборців, допомогу на загальну суму 6700 грн.    Також, за допомоги ПАТ «КВБЗ» було проведено ремонтні роботи на загальну суму 27565 грн.

Крім того, реагуючи на звернення виборців, депутат Мельник сприяв у наданні заводського автотранспорту (грейдер, вантажні автомобілі) для проведення різноманітних робіт на виборчому окрузі, як то, підсипка  й грейдерування  грунтових доріг, вивіз сміття, транспортування піску, конструкцій дитячих майданчиків, лавочок тощо. Всього, в 2016 р. було надано послуг автотранспортом на суму 38 433 грн.

Виробничник з багаторічним стажем, Сергій Мельник добре обізнаний і в комунальних питаннях Невипадково в Кременчуцькій міській раді він  входить до складу постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв’язку та ІТ-технологій.

36 депутатських запитів до керівників міста, відповідних служб та організацій було направлено Сергієм Мельником упродовж 2016 р. . Більшість запитів було сформована за зверненнями виборців. Жодне з і звернень людей не залишилось поза увагою депутата. Ось лише декілька прикладів:

* Мешканки вул.. Набережна лейтенанта Дніпрова, 60 Людмила Шакутько, Любов Белоненко, Катерина Сурмач та Віра Журавель  звернулися до депутата з прохання допомогти у благоустрої центрального пляжу на Раківці, улюбленого місця відпочинку місцевих жителів. Жінки просили почистити пляж від заростей, викосити амброзію на території сусіднього автодрому, встановити насос. Сергій Мельник направив відповідний депутатський запит до міського УЖКГ, як результат – амброзію викосили, пляж почистили, насос пообіцяли встановити в 2017 р.

* Мешканці буд. №№ 19, 21 по вул. Генерала Манагарова щиро  дякують депутату Мельнику за благоустрій дворів їхніх будинків, а саме: завдяки депутату з’явилася нова бетонна доріжка від буд. № 19 до буд. № 15 і до поліклініки, встановлено лавочки та пісочниці, облаштовано футбольне поле.

– Пенсіонер Віктор Бабакін, мешканець вул. Генерала Манагарова, 15, звертався з проханням про грейдерувати вул. Ново-Червонофлотську, що має ґрунтове покриття і після сильних дощів перетворюється на величезне море.  Сергій Мельник організував роботи з грейдерування і вулицю привели до належного стану.

Ілля Широков, який мешкає по вул. Тольятті, 6, звернувся до депутата з прохання допомогти встановити пандус у будинку, оскільки має дружину-інваліду, котра пересувається на візку. Пандус було виготовлено і встановлено, крім того, родині Широкових надано матеріальну допомоги, про яку вони теж просили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто