ГО «Рідне місто» та МГО «Нова хвиля» провели велоквест серед дівчат «На підборах»

25 травня у парку Миру відбулося небачене дійство – дівчата на високих каблуках колесили його доріжками на велосипедах. У такий цікавий спосіб вони відзначили День велосипедиста.

Дівчата з ліцею № 30 перемогли у квесті на підборах
Дівчата з ліцею № 30 перемогли у квесті на підборах

Хто сказав, що їздити на велосипеді можна лише в кросівках? Минулої суботи юні кременчуцькі дівчата чудово легко та з радістю розвіяли цей міф. Об 11-й годині школярки та студентки зібралися в парку Миру й продемонстрували веселий велоквест, основною умовою якого була одна – високі підбори. Варто зазначити, що під час естафети оцінювалася не лише швидкість, але й граціозність. Немалу роль відіграла й висота підборів учасниць, яку наприкінці замірили організатори конкурсу. Найшвидше за всіх проїхалися школярки з ліцею № 30 – вони здобули перемогу та сертифікат на замовлення обіду в ресторані «CROSSROAD» на суму 300 грн. Як зізналися переможниці, коли вони тільки-но сіли на велосипеда, у них навіть ноги тремтіли. Але то лише на початку. Потім було вже не страшно – весела атмосфера естафети надала велосипедисткам неабиякої бадьорості.

Мабуть, найбільшою інтригою естафети стало оголошення результатів сумарної довжини підборів кожної з команд. Як виявилося, «найвищими» стали студентки Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, які назвалися «Шаленими дівчатами». Загальна сума їхніх підборів склала цілих 57 см! Тож, у загальному заліку вони стали другими й пообідали на 200 грн. Ще один сертифікат (номіналом у 150 грн) чесно виграли дівчата з команди «Банзай» – вони представили професійно-технічний ліцей ім. А. С. Макаренка. Всі інші команди-учасниці велоквесту отримали солодці призи. А торгова марка «Ізумруд» під час змагання безкоштовно пригощала дівчат та всіх глядачів газованою водою.

До речі, одразу після завершення дівочого змагання за справу взялися хлопці – велосипедисти зі спортивної школи «Авангард». Щоправда, вони, на відміну від дівчат, їздили в кросівках!

 Щоб усім було цікаво!

Організаторами такого незвичайного дійства виступила громадська організація «Рідне місто» та молодіжна громадська організація «Нова хвиля». Як зазначив голова організації та лідер фракції партії «Рідне місто» у міській раді Юрій Гриценко, ідея вперше в Кременчуці провести велоквест на підборах з’явилася вже давно. Цього року її реалізували  – й не розчарувалися. Тепер такі змагання будуть проходити щороку в День велосипедиста (останню суботу травня).

– Мені сподобалася атмосфера, яка панувала на сьогоднішньому заході – усім було весело й цікаво, – зазначив Юрій Гриценко. – Я вкотре впевнився, що будь-які заходи для молоді треба проводити, виходячи з її побажань.

5
1
6
3
2
7
8
10

Перейти в фотоальбом >

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто