ГО «Рідне місто» та МГО «Нова хвиля» провели велоквест серед дівчат «На підборах»

25 травня у парку Миру відбулося небачене дійство – дівчата на високих каблуках колесили його доріжками на велосипедах. У такий цікавий спосіб вони відзначили День велосипедиста.

 

Дівчата з ліцею № 30 перемогли у квесті на підборах

Дівчата з ліцею № 30 перемогли у квесті на підборах

Хто сказав, що їздити на велосипеді можна лише в кросівках? Минулої суботи юні кременчуцькі дівчата чудово легко та з радістю розвіяли цей міф. Об 11-й годині школярки та студентки зібралися в парку Миру й продемонстрували веселий велоквест, основною умовою якого була одна – високі підбори. Варто зазначити, що під час естафети оцінювалася не лише швидкість, але й граціозність. Немалу роль відіграла й висота підборів учасниць, яку наприкінці замірили організатори конкурсу. Найшвидше за всіх проїхалися школярки з ліцею № 30 – вони здобули перемогу та сертифікат на замовлення обіду в ресторані «CROSSROAD» на суму 300 грн. Як зізналися переможниці, коли вони тільки-но сіли на велосипеда, у них навіть ноги тремтіли. Але то лише на початку. Потім було вже не страшно – весела атмосфера естафети надала велосипедисткам неабиякої бадьорості.

Мабуть, найбільшою інтригою естафети стало оголошення результатів сумарної довжини підборів кожної з команд. Як виявилося, «найвищими» стали студентки Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, які назвалися «Шаленими дівчатами». Загальна сума їхніх підборів склала цілих 57 см! Тож, у загальному заліку вони стали другими й пообідали на 200 грн. Ще один сертифікат (номіналом у 150 грн) чесно виграли дівчата з команди «Банзай» – вони представили професійно-технічний ліцей ім. А. С. Макаренка. Всі інші команди-учасниці велоквесту отримали солодці призи. А торгова марка «Ізумруд» під час змагання безкоштовно пригощала дівчат та всіх глядачів газованою водою.

До речі, одразу після завершення дівочого змагання за справу взялися хлопці – велосипедисти зі спортивної школи «Авангард». Щоправда, вони, на відміну від дівчат, їздили в кросівках!

 

 Щоб усім було цікаво!

Організаторами такого незвичайного дійства виступила громадська організація «Рідне місто» та молодіжна громадська організація «Нова хвиля». Як зазначив голова організації та лідер фракції партії «Рідне місто» у міській раді Юрій Гриценко, ідея вперше в Кременчуці провести велоквест на підборах з’явилася вже давно. Цього року її реалізували  – й не розчарувалися. Тепер такі змагання будуть проходити щороку в День велосипедиста (останню суботу травня).

– Мені сподобалася атмосфера, яка панувала на сьогоднішньому заході – усім було весело й цікаво, – зазначив Юрій Гриценко. – Я вкотре впевнився, що будь-які заходи для молоді треба проводити, виходячи з її побажань.

 5 1

 6 3

2 7

8 10

Перейти в фотоальбом >

Залишити відповідь