Клубу спортивних єдиноборств «Легіон» є чим похвалитися!

18 грудня вихованці Клубу спортивних єдиноборств «Легіон», Почесним президентом якого є Володимир Матицин, приймали вітання з черговими перемогами. Наприкінці 2013 р. дзюдоїсти кременчуцького «Легіону» Єлизавета Каланіна, Андрій Бурдун та Віталій Попович поповнили скарбничку спортивних досягнень клубу ще кількома срібними та бронзовими медалями, здобутими на Чемпіонаті України з дзюдо, який проходив у Харкові з 20 по 21 листопада.

ОбщаяУ змаганнях взяли участь понад 300 дзюдоїстів із 24-х регіонів нашої країни! Але кременчужани вкотре вирізнилися: Ліза та Віталій вибороли почесні другі місця, Андрій – третє. Після здобуття в 2005 р. титулу чемпіона Європи серед кадетів Андрію Бурдуну «щастить» завойовувати лише срібло та бронзу. Хлопець зізнається, що у Харкові був націлений на беззаперечну перемогу, не збирається здаватися і в наступному році. Те ж саме говорить і Віталій Попович. Хлопець також сподівався на перемогу, навіть стратегію вибудував. Але не поталанило.

– У мене був сильний і «незручний» противник, – пояснив Віталій. – Під час зустрічі з ним я зробив усе, як треба, але «не пішло». Зробив одну помилку – і все. Ніколи не можна недооцінювати тих, з ким виходиш на ринг. Бо іноді слабкий суперник може продемонструвати значно кращий бій, ніж сильний.

Варто зазначити, що Чемпіонат України – гарний шанс для спортсменів зарекомендувати себе на старті олімпійського відбору.

– Приємно відзначити, що сьогодні в кременчуцьких спортсменів є перемоги високого європейського і світового рівнів, – зазначив, вітаючи спортсменів з новими досягненнями, Почесний Президент ВБФ «Джерело Дніпра». –Я вважаю, що треба якомога більше дітей залучати до занять спортом – це завдання номер один. Розпалися клуби, що існували за радянських часів, але ми своє завдання виконуємо. І за можливості будемо допомагати спортсменам досягати нових перемог!

У клубі «Легіон» вже сформувалася певна династія спортсменів. Вони тренуються тут змалечку і впевнено йдуть до своєї мети. За словами заступника міського голови Віталія Малецького, вихованці «Легіону» – це еліта спорту, їх досягнення вийшли далеко за межі міста.
– Враховуючи певні проблеми з бюджетним фінансуванням, допомога меценатів у спорті дуже потрібна, – зазначив Віталій Малецький. – Велика вдячність Володимиру Матицину, який створив систему підготовки спортсменів практично з нуля. Діти приходять до клубу, нічого не вміючи, а виходять олімпійськими чемпіонами. І все – завдяки бажанню дитини, батьків гарній тренерській роботі та, звісно, підтримці Володимира Матицина.

У свою чергу директор Полтавської школи вищої спортивної майстерності Костянтин Семеняга також відзначив, що для спортивних перемог важлива не лише гарна фізична форма, але й хороше моральне оточення. І в «Легіоні», на його думку, воно саме таке.

  Дзюдо стає популярнішим

З кожним роком до секції дзюдо клубу «Легіон» приходить дедалі більше хлопців, котрі бажають тренуватися. І завдяки гарним тренерам шанс на успіх мають навіть ті, які прийшли до клубу фізично непідготовленими. Як розповів Заслужений тренер України Василь Волошин, на змагання до інших країн їздять навіть найменші вихованці «Легіону». Наприклад, нещодавно хлопці повернулися зі Словенії. З такою ж гордістю Василь Волошин згадав і про доросле покоління дзюдоїстів, які займаються в клубі «Легіон» із самого малечку.

– Вони мене ніколи не підводять, і я хочу їм за це подякувати, – зазначив Василь Волошин. – Адже рік був напружений, мали місце травми, але спортсмени все одно боролися за медалі та за можливість потрапити у склад збірної наступного року.

Тренер упевнений: у наступному році досягнення будуть ще кращими. А ось найкращим подарунком для Василя Волошина від його вихованців стане ліцензія на Олімпійські ігри. І бажано навіть дві.

 У боксу – гарне майбутнє

Уперше за всю історію українського боксу Полтавська область посіла 1-ше місце у командному заліку на чемпіонаті України з боксу, що пройшов в Івано-Франківську. Зокрема, добре проявив себе вихованець КСЕ «Легіон» Сергій Радченко, який отримав заслужене срібло. 2 роки тому на Чемпіонаті України Сергій виборов третє місце, тому цьогорічне срібло для нього стало особистим рекордом.

Заслужений тренер України з боксу Михайло Мельник, яки водночас є і Президентом обласної Федерації боксу, відзначив: сьогодні підростає непогане молоде покоління боксерів.
– Бокс прямує вперед, – запевнив Михайло Мельник. – У нас тренуються гідні школярі, кадети, а це значить, що є підґрунтя для розвитку боксу – є майбутнє. А ще в нас гарний тренерський колектив, яким ми пишаємось!
Перемоги 2013-го року:

1388041213_liza-kalanina[1]Єлизавета Каланіна
1 місце на Кубку Європи (Київ)
1 місце на Всеукраїнській Універсіаді (Суми)
1 місце на Чемпіонаті України з дзюдо серед молоді (Луганськ)
1 місце на змаганнях «Тайфун на татамі» серед юніорів (Київ)
2 місце на Чемпіонаті України (Луцьк)
2 місце на Чемпіонаті України з дзюдо (Харків)
3 місце на Всесвітній літній Універсіаді (Казань)
3 місце (в абсолютній категорії) на Всеукраїнській Універсіаді (Суми)
5 місце на Відкритому кубку України (Суми)
7 місце на Кубку Європи (Санкт-Петербург)

 

 
1388041165_karo[2]Каро Марандян
1 місце на Міжнародному турнірі з дзюдо серед кадетів «Кубок Закарпаття»
2 місце на Чемпіонаті України з дзюдо серед юніорів (Дніпропетровськ)
2 місце на Кубку Європи (Тепліце)

 

 

 

 

 

1388041227_poyacika[1]
Денис Пояцика
1 місце у Всесвітній боксерській серії (WSB) (Київ)
3 місце на Чемпіонаті Європи (Мінськ)

 

 

 

 

 

 

 
1388040972_andrej-kushkov[2]

 

Андрій Кушков
2 місце на Чемпіонаті України (Луцьк)
5 місце на Чемпіонаті України з дзюдо серед молоді (Луганськ)

 

 

 

 

 

 
1388041059_igor-falyush[1]

 

Ігор Фалюш
1 місце в Чемпіонаті України з боксу серед школярів (Чернівці)
1 місце на Міжнародному турнірі з боксу (Артемівськ)

 

 

 

 

 

 

1388041227_kartoshkin[2]

Микола Картошкін
1 місце на Всеукраїнській Універсіаді (Суми)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій Бурдун
2 місце на Всеукраїнській Універсіаді (Суми)
3 місце на Чемпіонаті України з дзюдо (Харків)

Віталій Попович
2 місце на Чемпіонаті України з дзюдо (Харків)

Антон Чигирик
1 місце на змаганнях «Тайфун на татамі» серед юніорів (Київ).

Микола Рудник
2 місце на кубку України з дзюдо серед спортсменів із вадами зору (Рівне).

Фарід Курбанов
3 місце на Чемпіонаті України з дзюдо серед юніорів (Дніпропетровськ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто