Коли двір перетворився на автомагістраль, люди просять про допомогу свого депутата

Володимир Шибашов, депутат Кременчуцької міської ради ( фракція партії «Рідне місто»), 4 квітня на пленарному засіданні ради озвучив проблему, яка  віднедавна заважає нормальному життю мешканців буд. № 2  по проїзду Арсенальний. Через двір будинку, прямо біля під’їздів,  суцільним потоком рухається автотранспорт, люди дихають вихлопними газами та ризикують потрапити під колеса. Володимир Шибашов у своєму депутатському запиті просить міську владу вирішити питання врегулювання руху транспорту через цей двір, колеги по раді його підтримали.

 

 

 

Депутати підтримали запит Володимира Шибашова, а мер Віталій Малецький доручив начальнику міського УЖКГ Івану Москалику облаштувати у дворі буд № 2 по проїзду Арсенальний дорожні знаки обмеження швидкості та встановити «лежачі поліцейські».

Як відомо, нещодавно Кременчуцький міськвиконком видав розпорядження щодо демонтажу у дворах багатоповерхових будинків перепон для автотранспорту. Це було зроблено з метою безперешкодного  проїзду комунального транспорту та машин екстрених служб. Однак, слідом за «швидкою», поліцейськими, пожежними тощо прибудинковими територіями тепер вільно рухаються  і весь приватний автотранспорт. Мало кому з мешканців таке пожвавлення подобається. Зокрема, жильці буд.№ 2 по проїзду Арсенальний взагалі в розпачі.

Цей будинок було зведено в 1966 р, коли автівка була для багатьох була ще розкішшю. Але з часом машин ставало все більше, і двір будинку, розташованого поблизу гаражного кооперативу, став небезпечним для мешканців. Улітку 1978 р. тут сталося кілька надзвичайних пригод – автомобілями було травмовано двох малолітніх дітей та літню жінку. Сусіди після цього вдалися до блокування дороги і врешті домоглися від мерії встановлення у їхньому дворі штучної перешкоди для транспорту, яка простояла тут  майже 40 років.

«Будинок фактично немає прибудинкової території і, виходячи з під’їзду, опиняєшся майже на дорозі, що з’єднує вул. Європейську та вул. Героїв Бресту, якою після демонтажу перепони щодня рухається кілька сотень авто, в тому числі і великі вантажні», – зазначив у своєму депутатському запиті на сесії 4 квітня депутат округу Володимир Шибашов. Люди звернулися до нього за допомогою, бо змушені жити в постійній напрузі,  дихати газами і пилом, наражаючись на ризик потрапити під колеса автівок, що мчать через двір, не збавляючи швидкості та ще й сигналячи пішоходам.

«Мешканці з розумінням ставляться до потреб комунальних служб та екстрених служб,  але просять владу вивчити ситуацію і розглянути питання встановлення дорожніх знаків, які обмежать і впорядкують рух транспорту через двір, бо існуюча ситуація становить загрозу здоров’ю і життю людей», – наголосив Володимир Шибашов.

Депутати підтримали запит колеги, а мер Віталій Малецький прямо на сесії надав протокольне доручення начальнику міського УЖКГ Івану Москалику  облаштувати у дворі буд № 2 по проїзду Арсенальний дорожні знаки обмеження швидкості та встановити «лежачі поліцейські».

Варто зазначити, що з аналогічними проблемами після демонтажу перешкод для транспорту на прибудинкових територіях стикнулися мешканці ще кількох багатоповерхівок. За словами мера, до міськвиконкому надійшло близько 10 звернень людей стосовно небезпеки, яку становить рух автівок через їх двори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто