Кременчужанку Євдокію Юхимівну Грамм із 90-річчям привітав депутат Сергій Мельник

Депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Сергій Мельник у своєму виборчому окрузі – № 40, що на Раківці, започаткував гарну традицію. Зі щирими словами і подарунками депутат вітає з ювілейними датами життя всіх мешканців округу, яким виповнюється 80 і більше років. Так, 14 березня святкових гостей зустрічала Євдокія Юхимівна Грамм, мешканка вул. Генерала Манагорова, 21. Цього дня їй виповнилося 90 років.

 

 

 

Сергій Мельник привітав ювілярку Євдокію Юхимівну і вручив їй запашний коровай та святковий продуктовий набор.   

Євдокія Юхимівна родом із Кіровоградщини, народилася вона в с. Млинок Онуфрієвського району. До початку війни в 1941 р. встигла закінчили 5 класів школи, а в 1942 р. 15-річну дівчину окупанти вивезли до Німеччнини на примусові роботи. Євдокія прокладала вузькоколійку в м. Гільдезгейм, працювала на будівництві. Пісял Перемоги в 1945 р. повернулася до рідного села, в колгосп, в 1952-му переїхала на Харьківщину, до м. Ізюм, де вийшла заміж. До Кременчука родина приїхала в 1967 р., Євдокія Юхимівна до самої пенсії пропрацювала на вагонобудівному заводі. Ось вже кілька років вона вдова, але має щастя в своїх онуках. Їх у Євдокії Юхимівни аж 6, а незабаром зявитьяс на світ й правнучок.

Попри поважний вік, жінка сама порається по домашньому господарству, дуже рухлива, енергійна й завжди усміхнена. Такою й зустрічала гостей у день свого 90-річчя. Депутат міськради Сергій Мельник побажав Євдокії Юхимівні здоровя, добра й тепла близьких людей. А ще вручив ювілярці запашний коровай з випеченою на ньому цифрою «90» та святковий продуктовий набор.

Залишити відповідь