Кременчужанку Євдокію Юхимівну Грамм із 90-річчям привітав депутат Сергій Мельник

Депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Сергій Мельник у своєму виборчому окрузі – № 40, що на Раківці, започаткував гарну традицію. Зі щирими словами і подарунками депутат вітає з ювілейними датами життя всіх мешканців округу, яким виповнюється 80 і більше років. Так, 14 березня святкових гостей зустрічала Євдокія Юхимівна Грамм, мешканка вул. Генерала Манагорова, 21. Цього дня їй виповнилося 90 років.

 

 

 

Сергій Мельник привітав ювілярку Євдокію Юхимівну і вручив їй запашний коровай та святковий продуктовий набор.   

Євдокія Юхимівна родом із Кіровоградщини, народилася вона в с. Млинок Онуфрієвського району. До початку війни в 1941 р. встигла закінчили 5 класів школи, а в 1942 р. 15-річну дівчину окупанти вивезли до Німеччнини на примусові роботи. Євдокія прокладала вузькоколійку в м. Гільдезгейм, працювала на будівництві. Пісял Перемоги в 1945 р. повернулася до рідного села, в колгосп, в 1952-му переїхала на Харьківщину, до м. Ізюм, де вийшла заміж. До Кременчука родина приїхала в 1967 р., Євдокія Юхимівна до самої пенсії пропрацювала на вагонобудівному заводі. Ось вже кілька років вона вдова, але має щастя в своїх онуках. Їх у Євдокії Юхимівни аж 6, а незабаром зявитьяс на світ й правнучок.

Попри поважний вік, жінка сама порається по домашньому господарству, дуже рухлива, енергійна й завжди усміхнена. Такою й зустрічала гостей у день свого 90-річчя. Депутат міськради Сергій Мельник побажав Євдокії Юхимівні здоровя, добра й тепла близьких людей. А ще вручив ювілярці запашний коровай з випеченою на ньому цифрою «90» та святковий продуктовий набор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто