Мер також може помилятись

Cталося те, чого так побоювалися міські депутати з фракції партії «Рідне місто» Олександр Плескун і Валентина Головко і просили мера втрутися у ситуацію, аби  10,5 млн бюджетних гривень дійсно були використані на користь громаді. 11 травня на сесії Кременчуцької міської ради Олександр Плескун і Валентина Головко звернули увагу міського головиВіталія Малецького, що капітальний ремонт дороги по вул. Академіка Герасимовича в Крюкові виконується неякісно й існує висока ймовірність, що роботи цього літа взагалі виконані не будуть. Мер порадив не панікувати й запевнив, що, згідно з договором із підрядником, той має виконати ремонт до 10 червня. Цього ж тижня стало відомо, що мер глибоко помилявся, ставши на захист підрядника. Як виявилося, в того вийшла з ладу фреза, потрібно наново встановлювати частину бордюрів, бо вони падають від легкого удару, словом, фінал ремонту відкладається.

 

 

За словами начальника міського УЖКГ Івана Москалика, дорожній рух по вул Академіка Герасимовича може бути відкритий не раніше 20 червня. 

29 червня на апаратній нараді в Кременчуцькому міськвиконкомі начальник міського  УЖКГ Іван Москалик повідомив, що ремонтники затримуютьяс з завершенням робіт по вул. Академіка Герасимовича. Це не стало новиною ані для крюківян, які чекали на ремонт дороги по вул. Академіка Герасимовича кілька років, ані для депутатів, які вказували міській влади на численні недоліки в ході робіт, не стала інформація пана Москалика, вочевидь,  і новиною для самих керівників міста. Хіба що сліпий не бачив, що підрядник – одеська фірма – працює ну дуже недобросовісно. Ще місяць тому, на сесії Кременчуцької міської ради депутати, які представляють інтереси крюківян, Валентина Головко та Олександр Плескун ( фракція партії «Рідне місто») висловлювали крайнє занепокоєння тим, як виконуються роботи. Депутати наголошували, що підрядник – одеська фірма – працює повільно й неякісно і вимагали знайти нових виконавців, аби ремонт багатостраждальної дороги успішно завершився цього року. Олександр Плескун, юрист за фахом,  гостро розкритикував договір з одеською фірмою «Дорлідер», в якому не передбачено ані термінів виконання, ані гарантії якості.

Тоді на сесії мер Віталій Малецький та начальник міського УЖКГ Іван Москалик з депутатською критикою не погодились. Мер заявив, що  ремонт проводиться нормально, сучасним обладнанням і за новими технологіями, роботи повинні завершитися до 10 червня. Начальник УЖКГ Іван Москалик повідомив, що підрядник повністю встановить  бордюри до кінця травня. З фірмою «Дорлідер» до сердини травня буде підписано додаткову угоду з графіком та термінами виконання робіт. Фірма надасть гарантію на ремонт дороги на 10 років, як це передбачено Господарчим кодексом.

На вимогу депутатів розірвати договір з підрядником Віталій Малецькій відповів, що мова про це може йти лише після 10 червня, якщо підрядник дійсно не впорається з роботою. Це було заявлено 11 травня, нині ж у мерії говорять про перенесення термінів завершення ремонту. Про розірвання договору знову не йдеться. Можливо на черговій сесії міськради депутати нагадають керівникам міста про їх слова?

До речі, за  ремонт 1,5 км дороги по вул. Академіка Герасимовича  місто має заплатити 10,5 млн грн.

Залишити відповідь