Мешканку Раківки Людмилу Соколовську з 85-річним ювілеєм привітав депутат округу Сергій Мельник

Не зраджуючи традиції вітати довгожителів свого виборчого округу з ювілейними датами життя, депутат Кременчуцької міської ради Сергій Мельник (фракція «Рідне місто») 17 квітня завітав у гості до жительки вул. Набережна лейтенанта Дніпрова, 60 Людмили Пантеліївни Соколовської. Ювілярка отримала вітальну адресу, духмяний коровай і святковий продуктовий набор.

 

 

 

Людмила Соколовська радо зустрічала гостей.  Жінка захоплюєтьяс вирощуванням домашніх рослин і з задоволенням, на знак вдячності за увагу, подарувала одне зі своїх зелених див депутату Сергію Мельнику. 

Людмила Пантеліївна більшість свого трудового життя пропрацювала в бібліотеці Крюківського машинобудівного технікуму ( нині – колледж Кременчугского национального университета имени Михаила Остроградского). Цьому закладу вона віддала 20 років, неодноразово її фото прикрашало Дошку пошани. У колективі Людмилі Пантелеіївну поважали й довіряли представляти інтереси працівників у профспілковому комітеті.

17 квітня на адресу шановної ювілярки вітали щирі слова привітань і поздоровлень. Міцного здоров’я, добра, життєвого оптимізму зичив Людмилі Соколовьскій депутат міської ради Сергій Мельник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто