“Ми-клас!” – Учасник №1 – 6-Б ЗОШ № 26

Наш клас готується до святкування сімдесятиріччя визволення Кременчука.

Ми працюємо над книжкою «Пам’ять жива» про досягнення наших дідусів та бабусь у воєнні часи.

Також наш клас відвідав виставку «Небо війни». Біля дерева пам’яті ми вшанували загиблих під час війни та ветеранів, які захищали наші рідні міста й села. Нам розповіли все: як вони жили у ті воєнні часи, про зброю, якою користувалися.

Ми побували в парку «Миру». Там ми розглянули воєнну техніку, яку використовували в ті роки.

Учні нашого класу привітали ветерана Великої Вітчизняної Війни Сидорову Олену Михайлівну з Днем народження. Їй минув сто один рік.

Також до нас приходила Кирилова Таїсія Миколаївна, яка пройшла всю війну. Вона поділилася з нами хвилюючими спогадами зі свого життя.

Нещодавно ми відвідали музей, у якому розглянули світлини, на яких побачили мужніх та відважних рятівників нашого міста. Голова ради ветеранів мікрорайону № 11 Карнаухова Ксенія Нікітічна розповіла про кожного з них, та цікаві історії з їхнього життя.

Ми віримо, що цих людей ніхто ніколи не забуде. Їхні імена будуть жити у пам’яті прийдешніх поколінь.

01

02

03

04

05

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.