«Ми-клас!» — Учасник №15 — ліцей №4, 9-Г клас

Крізь відлуння прадавніх віків,

Голос цей знову озветься.

Вийшла країна з вогнів,

Вона Україною зветься.

Ця горда земля козаків.

Свободи і волі країна.

Вшануймо ж ми наших дідів,

Що назвали її Україна.

 

zustrich_afganecМинають роки, відлітаючи у вічність… Все далі і далі відходять від нас грізні роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від гітлерівської агресії.  

Напередодні 70-річчя визволення Кременчука від фашистських загарбників ми знову і знову з повагою повертаємося до нашого героїчного минулого.

Закінчилась Велика Вітчизняна війна, але нажаль на карті світу залишилися місця, де гинуть люди. Ще однією трагічною сторінкою нашої історії є кривава десятирічна війна в Афганістані, війна, про яку раніше не говорилося. Учні 9-Г класу познайомилися й провели цікаву бесіду з учасником цієї жахливої події, який розповів те, що бачив на власні очі. Він зміг передати той біль і страждання в душах людей словами, що не залишили нас байдужими.

Також у вересні 2012 року учні 9-Г класу Кременчуцького ліцею №4 підтримали ініціативу громадських організацій міста та взяли участь у війсково-історичній реконструкції, присвяченій Дню визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників.

reconstrukciya_5 reconstrukciya_4

reconstrukciya_3 reconstrukciya_2

reconstrukciya_1

Ще одна цікава сторінка нашого класного життя – зв’язок з громадською організацією козаків нашого міста. Нещодавно ми проводили зустріч з отаманом ГФ «Українські козаки», генерал-хорунжим Володимиром Павловом та генералом-осавулом Андрієм Касаткіним в рамках героїко-патріотичного проекту «Шануй і наслідуй героїв держави».

zustrick_kozak_1

zustrick_kozak_2

Сьогодні ліцеїсти не забувають згадувати випускника нашої школи – Героя Радянського союзу Юрія Івановича Таптунова.  Волонтерський загін нашого класу підтримує зв’язок з його матір’ю Галиною Григорівною Крохмалець.

vizit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто