«Ми-клас!» — Учасник №15 — ліцей №4, 9-Г клас

Крізь відлуння прадавніх віків,

Голос цей знову озветься.

Вийшла країна з вогнів,

Вона Україною зветься.

Ця горда земля козаків.

Свободи і волі країна.

Вшануймо ж ми наших дідів,

Що назвали її Україна.

 

zustrich_afganecМинають роки, відлітаючи у вічність… Все далі і далі відходять від нас грізні роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від гітлерівської агресії.  

Напередодні 70-річчя визволення Кременчука від фашистських загарбників ми знову і знову з повагою повертаємося до нашого героїчного минулого.

Закінчилась Велика Вітчизняна війна, але нажаль на карті світу залишилися місця, де гинуть люди. Ще однією трагічною сторінкою нашої історії є кривава десятирічна війна в Афганістані, війна, про яку раніше не говорилося. Учні 9-Г класу познайомилися й провели цікаву бесіду з учасником цієї жахливої події, який розповів те, що бачив на власні очі. Він зміг передати той біль і страждання в душах людей словами, що не залишили нас байдужими.

Також у вересні 2012 року учні 9-Г класу Кременчуцького ліцею №4 підтримали ініціативу громадських організацій міста та взяли участь у війсково-історичній реконструкції, присвяченій Дню визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників.

reconstrukciya_5 reconstrukciya_4

reconstrukciya_3 reconstrukciya_2

reconstrukciya_1

Ще одна цікава сторінка нашого класного життя – зв’язок з громадською організацією козаків нашого міста. Нещодавно ми проводили зустріч з отаманом ГФ «Українські козаки», генерал-хорунжим Володимиром Павловом та генералом-осавулом Андрієм Касаткіним в рамках героїко-патріотичного проекту «Шануй і наслідуй героїв держави».

zustrick_kozak_1

zustrick_kozak_2

Сьогодні ліцеїсти не забувають згадувати випускника нашої школи – Героя Радянського союзу Юрія Івановича Таптунова.  Волонтерський загін нашого класу підтримує зв’язок з його матір’ю Галиною Григорівною Крохмалець.

vizit

Залишити відповідь